Siyaset bunlara kaldı: İYİ Partili Özyılmaz Peker'e meydan okudu

Gündem 7 Şubat 2019 15:20
Videoyu Aç Siyaset bunlara kaldı: İYİ Partili Özyılmaz Peker'e meydan okudu
A
a

Siyaset bunlara kaldı: İYİ Partili Ersin Özyılmaz Sedat Peker'e meydan okudu...

Halka silahlanma çağrısı yapan Sedat Peker, 1997 yılında işlenen bir cinayet sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile gizlice görüştüklerini iddia etti.

Sedat Peker, halka silahlanma çağrısı yaptığı konuşması nedeniyle İçişleri Bakanlığı'nı göreve çağıran İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e tepki gösterdi.

Peker, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda "Parti başkanı Meral Akşener suç duyurusunda bulunacaksa 1997'de işlenen barmen cinayetinin hemen sonrasında kendisi İçişleri Bakanı'yken, ortak tanıdığımız birinin gizli organizasyonuyla benimle niçin görüştüyse, asıl bunun için suç duyurusunda bulunmalıdır" ifadelerini kullandı.
Peker, şöyle devam etti:

— "Meral Akşener suç duyurusunda bulunacaksa İzmit'teki Welborn Otel'de Gürkan Turizm'in sahibinin oğlunun 2014 yılındaki sünnet düğününde yerel televizyoncuların kameralarının kapattırılmasını düğün sahibinden isteyerek bir kenarda, birçok şahidin huzurunda benimle kulaktan kulağa ne konuşmuştur? Bence bununla ilgili suç duyurusunda bulunması daha doğru olacaktır.

O İSİMDEN CEVAP
Sedat Peker'e İYİ Parti'den cevap gelmezken İYİ Partili olarak bilinen işadamı Ersin Özyılmaz, Sedat Peker'e çok ağır cevap verdi...
''
Ne iş yaptığı bilinmeyen Sedat Peker!
Kendin için, sağda solda,açılış konuşmaları yapıyor, Patronlarından!, menfatinin devamı için , işini yapıyorsun!
GENELBAŞKANIMIZ , SAYIN Meral Akşener Hanfendi için!, Bir cemiyette, kameraları kapattırıp benimle ne görüştü diye konuşmuşsun!.
SAYIN Meral Akşener, sizinle.konuşmuş ise, lütfetmiş.
Bu konuşmada!, Sizden bir Talep'i olmuş edasıyla , yapmış olduğunuz açıklamalara, gülüyoruz!. Zira!, SAYIN Meral Akşener'in herhangi bir Talep'i olduğunda!, Bu Talep'i yerine getirecek, ONBİNLERCE YİĞİT Hazır bekliyor!
Kendi RANT Sarmalınızın devamı için gerçekleştirdiğiniz sokak gösterilerinde, mutlu olun, egonuzu tatmin edin, Ağalarınza iyi yaranın, zira!, Bu ÜLKEDE , Kan Akacak ise!, Biz o Kanın içinden ,Gusül abdesti alıp çıarız!.
Patronlarına tavsiyemiz!, Bu işleri bırakıp, HALK İçin Siyaset yapsınlar, yada!, Bu ÜLKENİN Başına bela olmayı bıraksınlar!
Kaçınılmaz son yakın!.
Meral Akşener Hanfendinin , Emrinde ve izindeyiz.  ''

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR