Skandal: ''Kılıçdaroğlu'nun oğlu ölsün alevi olduğu için şehit olmaz''

Gündem 14 Şubat 2018 11:13
Videoyu Aç Skandal: ''Kılıçdaroğlu'nun oğlu ölsün alevi olduğu için şehit olmaz''
A
a

Skandal sözler: ''Kılıçdaroğlu'nun oğlu ölsün alevi olduğu için şehit olmaz''

Erdoğancı olduklarını belirten gericiler toplumu bölmeye, nefret söylemi ile ülkeyi parçalamaya devam ediyor. İlkel bir mezhepçi tutum ve cehaletle milletin geniş bir kesimine kin ve düşmanlık duygularıyla saldırıyor.

Sosyal medya hesabında kendisini ''15 Temmuz Kahramanı'' olarak tanımlayan Sevil Şenoğlu adlı bir cumhuriyet karşıtının paylaşımları büyük tepki çekti.

Kendi kendisini "15 Temmuz kahramanı" olarak tanımlayan Sevil Şenoğlu, Twitter hesabından, iktidar mensubu bazı politikacıların çocukları gibi çürük raporu almayan ve sıradan bir yurttaş gibi askerlik görevini yapan Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu'nu hedef alan mesajlar paylaştı. Cehalet, mezhepçilik, kin ve düşmanlık içeren bu mesajlar ile, Alevilerin şehit olamayacağını iddia etti.

Anadolu ve Rumeli'nde Türk ve Türkmen boylarının büyük kesiminin İslamı yorumlama biçimi olan Aleviliğe karşı duyulan bu kin, Emevi-Muaviye ideolojisini din diye sunmaya kalkan, Arap gericiliğinden beslenen bir tutum olarak biliniyor. Anadolu ve Rumeli'ndeki Sünni Müslümanların büyük kesimi de bu gerici anlayışı reddediyor.

İşte o mesajlar:

1000
icon
zafer 18 Şubat 2018 22:11

Yahu, bu dinciler kafayı yemişler iyicene !!!

0 0 Cevap Yaz
Fatih 16 Şubat 2018 06:40

Bu hukumu veren kisi ben muslumanmiyim diyor peki? 😂😂😂

0 0 Cevap Yaz
mustafa kaya 15 Şubat 2018 17:37

Aatatürk ,vatan,cumhuriyet,türkiye düşmanı arap sevicileri yobaz oç.ları.

0 1 Cevap Yaz
Arzu 15 Şubat 2018 10:43

Sen Nasil mahlukatsin ve senin gibiler sefiller

0 1 Cevap Yaz
Hayrettin 14 Şubat 2018 23:42

Bu fitne çıkaran iblislerin acaba gören yetkili yokmu bu ahlaksızlar cevap verecek bir yönetici yokmu bunlar halkın içine nifak.dokup.kutuplaştırıyor.nankörler.sahteksrlıkla askerlikten kaçanlar laf edin şeytan değilseniz.nankörler

0 0 Cevap Yaz
Hasan 14 Şubat 2018 20:04

Bunun suçu yok bunlara o yemi veren devlet büyüklerinde suç şehit şehittir vatan içinse adı şehittir bunun dini ırkı mezhepi olmaz lazda olsa şehit kürtte olsa türkte olsa alevide olsa şehittir vatan için kan aktıysa adı şehittir asıl o törenleri camilerden çıkan şehitler için yapan büyüklere sormak lazım diğerleri şehit değil mi yavşaklar ?

0 6 Cevap Yaz
zuhal 14 Şubat 2018 16:18

Kendini musluman sanip, SEYTANA TAPANLARdan alevi yorumu.

1 4 Cevap Yaz
Duygu

Dılerım alevılerden elıne duşesın son ır bardak suyu onların elınden alasın oğlun kızın alevılerle evle olsun cahil insan senın gıbıler bu ulkeyı nahbettı

1 0
Ebru

Duygu hanim siz bu salagami beddua ettiniz yoksa bu salagin ogluyla kiziyla evlenecek kisileremi anlamadim

0 0
ali mert 14 Şubat 2018 15:00

levıler sıksın senı kşarrr

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ