Skandal: CHP'nin adayı CHP'yi topa tuttu!

CHP 17 Mart 2019 12:15
Videoyu Aç Skandal: CHP'nin adayı CHP'yi topa tuttu!
A
a

Yerel seçim öncesi yolsuzlukla suçlanan adaydan skandal: CHP'nin adayı CHP'yi topa tuttu!

İçişleri Bakanlığı tarafından rüşvet ve yolsuzluk iddialarıyla Ataşehir Belediye Başkanlığı görevinden alınan, 31 Mart seçimlerinde Ataşehir Belediye Başkanlığı için aday gösterilen Battal İlgezdi, sivil toplum kuruluşlarıyla dün bir araya geldi.

CHP Ataşehir Belediye Başkan adayı Battal İlgezdi, CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu ve partisine eleştirilerde bulundu.

“Eğer bu ülkede Cumhuriyet Halk Partisi kırk senedir iktidar olmuyorsa önce kendisini eleştirmelidir” diyen İlgezdi şöyle devam etti:

“Kalkıyoruz iktidarı eleştiriyoruz, tamam iktidarın yanlışları doğruları da vardır, eksileri de vardır; ama e be kardeşim, siz bu ülkede kırk senedir iktidar değilsiniz, önce kendinizi eleştirin. Vatandaşın sorununu çözüyor musun, gidiyor musun ayağına, yok gitmiyorsun. Gitmediğin yer, tutmadığın el senin mi, değil. Mesela sayın genel başkanım referandum döneminde bir şey söyledi, dedi ki ‘kontrollü darbe’. Hayır efendim, ben onun gibi düşünmüyorum. Bu ülkede resmen darbe olmuştur, iki yüz kırk tane şehit vardır, darbedir bu ya… Bu darbedir, bu farklı bir şey olabilir mi? Yani ölümün olduğu yerde kontrol olur mu? Böyle bir şey yok doğruları söyleyeceğiz burada. İnsanlar ölmüş.

O yetmiyor, Konya milletvekili çıktı dangalak, o farklı bir şey söylüyor. Atın bu adamı partiden dedim, atın.”

İşte o görüntüler:

1000
icon
ejder 17 Mart 2019 18:19

chp nin hatası 80 önçesinden hatta çok partili siyaseti tercih etmesinen vatandaşın kapısına gitmek senin işin yerel siyasilerin işi partiler vatandaşı için projeler yapar chp bunuda yapmış görünüyor vatandaşına hangi konuda gidecek atılan iftiralarla ilgilimi gidecek yoksa senin pisliğini temizlemek içinmi gidecek chp yönetiminin yapmış olduğu hata böyle gerizekelıları aday göstermesi bunlardan chp ye bi hayır gelmez bunların tek farkı gül atmaları düşmanın taşı değil dostun gülü yareler beni demiş pirsultan çokta doğtu demiş

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ