Skandal! Erdoğan Bülent Tezcan'ın vurulmasını meydanlara taşıdı...

CHP 3 Kasım 2017 19:59
Videoyu Aç Skandal! Erdoğan Bülent Tezcan'ın vurulmasını meydanlara taşıdı...
A
a

Erdoğan CHP'li Bülent Tazcan hakkında "affedersin kendisini vurdular ve ben...''

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, CHP Sözcüsü Bülent Tezcan'ın kendisi hakkındaki "Faşist, diktatör" sözleri hakkında konuştu. 

Tezcan'ın 29 Ekim 2016'da Aydın'da silahlı saldırıya uğramasına atıfta bulunan Erdoğan; "Şahsıma bu lafı eden kişi, affedersin kendisini vurdular ve ben geçmiş olsun diye kendisini arıyorum. Ya diktatör kalkıp da seni arar mı? Ben seni arıyorum ya, bu insanlıktır. Bu rahmet duygusudur, bunlarda bu yok. Bunların bu ülkede dikili ağacı yok" ifadelerini kullandı.

Bülent Tezcan hakkında bu sözleri gerekçe gösterilerek jet soruşturma başlatılmıştı...

Erdoğan'ın konuşmasından satır başları şöyle:

  • Dün yerli otomobilin müjdesini vermiştik. Bugün de burada yine, 600 milyon liralık bir yatırımın açılışını yapıyoruz. Bu da gerek grup için gerekse ülkemiz için önemli bir adım. Yılda 6 milyon akıllı telefon ve tablet üretme kapasitesine sahip bu fabrikanın yeni ufukların açılmasına vesile olmasına inanıyorum. 
     
  • Kendi otomobilimizle birlikte kaçırdığımız dünyadaki sıçrama dönemlerinden sonuncusunu yakalama imkanı elde edeceğiz. Yerli otomobil girişimininin bu şekilde sonuçlanacağına ben yürekten inanıyorum. Azmettikten sonra aşılmayacak dağ yoktur. Azmettiler inandılar ve buraya geldiler. 
     
  •  Belediye başkanlarının istifası ile ilgili konuşuyorsun, sana ne, sen kendi partine bak. Bizim partimizin uyguladığı taktik, strateji seni ilgilendirmez. Bunca yıldır kazandığın bir seçim var mı? Sen onu söyle. Biz mutluyuz. Böyle başarısız, aşırı derecede gol yiyen bir kaleci olduğu zaman zaten önemli değil. 
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ