Skandal: Erdoğan şimdiden seçim sonuçlarını açıkladı!

Gündem 25 Nisan 2018 14:40
Videoyu Aç Skandal: Erdoğan şimdiden seçim sonuçlarını açıkladı!
A
a

Skandal: Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan şimdiden seçim sonuçlarını açıkladı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev ile yaptığı ortak açıklamada "24 Haziran'dan sonraki ilk ziyaretimi Bakü'ye yapacağım" diyerek sanki seçim sonucunu biliyormuş gibi bağlayıcı bir söz etti!

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev ortak basın toplantısı düzenliyor. Erdoğan'ın açıklamasından öne çıkan başlıklar şöyle:

 Önümüzdeki en büyük proje TANAP'ın açılışını yapacağız. Haziran ayı başlarında yapacağız. Seçim öncesinde milletimiz ve dünyaya bir müjdemiz olacak. Cumhurbaşkanı seçildiğimde ilk yurt dışı ziyaretimi Azerbaycan'a yapmıştım. İnşallah ben de ilk yurt dışı ziyaretimi 24 Haziran'dan sonra Azerbaycan'a gerçekleştireceğim. Bugün Aliyev ile samimi bir görüşmemiz oldu. Heyetler arası görüşmede de bakanlarımızın birebir görüşmelerini ortaya koydular. Bakü'de geçtiğimiz yıl demiryolu açılışını gerçekleştirmiştik. Bu çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki dönemde aramızda yeni projeler var bunları hayata geçireceğiz. Ekonomik alanda yerli ve milli paraya geçişimiz olacak.

 YAKIN ZAMANDA AÇILIŞINI YAPACAĞIZ

 Yakın zamanda TANAP'ını açılışını yapacağız. Türkiye'de bir numaralı yardımcı Azarbeycan olmuş olacak. En önemli hedef savunma sanayiinde atacağımız adımlar. Ülkelerimiz arasındaki işbirliği ve dayanışma bugün de aynı şekilde devam ediyor. Ortak duruşumuz Karabağ'da da Afrin'de de kendini göstermiştir. Azarnbeycan yönetimi başta FETÖ olmak üzere terörle mücadelede bize destek veren ülke olmuştur.

Konsey Toplantısı krtik kararların alınmasında son derece faydalı olmuştur. Az önce imzalanan anlaşmalar bunun kanıtıdır.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev'de ''24 Haziran'dan sonra sizi davet ediyorum'' diyerek skandallara imza atıldı!

1000
icon
MEHMET VARDAR 25 Nisan 2018 16:05

HAIN ADAM BU SENIN SON SECIMIN OLACAK YARGILANMAYA HAZIRLAN CALDIGIN YAPTIGIN TÜM IHANETIN BEDELINI NASIL ÖDEYECEGININ HESABINI YAPSAN

0 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ