Skandal: Futbol kulüplerinin borçlarını devlet yani millet ödeyecek!

Gündem 5 Ocak 2019 20:47
Videoyu Aç Skandal: Futbol kulüplerinin borçlarını devlet yani millet ödeyecek!
A
a

Tepkiler çığ gibi! Skandal: Futbol kulüplerinin borçlarını devlet yani millet ödeyecek!

FutbolArena Özel - Spor Toto Süper Lig takımlarıyla birlikte alt ligde mücadele eden kulüplere Ziraat Bankası'ndan müjdeli haber geldi. Mali açıdan sıkıntılı süreçten geçen Türk kulüplerinin borçlarının ödenmesi ve yapılandırılması konusunda Ziraat Bankası devreye girdi. 

TÜM BORÇLAR ÖDENECEK VE YAPILANDIRILACAKTFF başkanı Yıldırım Demirören ile Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın, 7 Ocak Pazartesi günü tüm kulüplerin borçlarının Ziraat bankası tarafından ödenerek yapılandırılacağını açıklayacak. Kulüpler 31 Ocak tarihine kadar borçlarını bankaya bildirecek ve ardından bu borçlar Ziraat Bankası tarafından ödenecek.

Kulüpler ise Zirat Bankası'nın yapılandırmasıyla borçlarını taksitler halinde ödeyecek. Bu sistem alt lig kulüpleri için de geçerli olacak. 

ERDOĞAN VE ALBAYRAK DA DESTEKLİYOR

DHA'nın haberine göre, TFF yönetiminin geliştirdiği projeyi Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ile Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak da destekliyor.


VATANDAŞTAN TEPKİ BÜYÜK:


1000
icon
Şahintürk 11 Mart 2019 21:02

ceplerini milyarlarla dolduracaklar, arabalar ,yatlar, karılar ,kızlar ,havalar da o biçim. ondan sonra benim üç kuruşuma göz dikip bunların borcu ödenecek .yoksa harcamasaydılar. İlla ödiycez diyenlerin de milletin iki eli yakasındadır. HEM BU DÜNYADA HEM ÖBÜR DÜNYADA.hakkımız haram olsun

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ