Skandal: Hulusi Akar helikopterle Gül'ün bahçesine indi

Gündem 28 Nisan 2018 11:18
Videoyu Aç Skandal: Hulusi Akar helikopterle Gül'ün bahçesine indi
A
a

"Bu açık bir muhtıradır" dedi. Skandal: Hulusi Akar helikopterle Gül'ün bahçesine indi

FOX TV'de Çalar Saat programında konuşan CHP Grup Başkanvekili Engin Altay, gündemdeki konularla ilgili açıklamalarda bulundu.

Altay, Partisinin Cumhurbaşkanı adayını 1 Mayıs ile 5 Mayıs arasında bir tarihte açıklayacağını söyledi.

“ZİYARET BİR HELİKOPTERLE SAYIN GÜL'ÜN KONUTUNUN BAHÇESİNE…”

Altay, programda siyaset gündemine bomba gibi düşen Hulusi Akar ile İbrahim Kalın’ın, Abdullah Gül’e ziyaretini de değerlendirdi. Altay konuyla ilgili şunları söyledi:

"Son zamanlarda Tayyip Erdoğan üzerinden AK Parti çevreleri üzerinden Sayın Gül'ün bu şekilde yıpratılmasını ismi üzerinden çok yüksek spekülasyonların oluşmasını doğru bulmuyorum. Siyaset yapılacak ama yıpratılarak değil. Sayın Cumhurbaşkanı AKP Genel Başkanı, Sayın Gül'ün adaylığından oldukça rahatsız olmuş olabilir ama müdahale çok vahim. Demokrasimiz adına çok vahim. Ben hep söylerim demokrasimize 27 Mayıs'ta, 12 Mart'ta, 12 Eylül'de, 28 Şubat'ta, 27 Nisan'da ve 15 Temmuz'da 20 Temmuz sivil darbe olmak üzere 7 müdahale gerçekleşti bu 8'incidir. Bu tavır bu duruş şudur; 28 Şubat'ın bir parça hafifi, 27 Nisan'ın e - muhtıranın çok daha ağırıdır. Ve bu ziyaret otomobille gerçekleştirilmiş değil, bendeki bilgilerin doğruluğu kesin bu ziyaret bir helikopterle Sayın Gül'ün konutunun bahçesine inilerek yapılmış bir ziyarettir. Bu açık bir muhtıradır."

1000
icon
İYİ PARTİ SERKAN 29 Nisan 2018 02:38

TSK ARTIK AKP NİN ARKA BAHÇESİ OLDU YARGIDAN SONRA AKP VE BAŞI TAYYİP TSK YIDA ELE GEÇİRDİ ÜLKE TAM BİR KAOS İÇERİSİNDE AKP NİN ÜLKEYE VERDİGİ ZARAR 2O YILDA ZOR ONARILIR AKP VE TAYYİP İKDİDARDAN GİTMEDİGİ SÜRECE TÜRK HALKININ VE TÜRKİYENİN 2 YAKASI BİR ARAYA GELMEZ AKP ŞİMDİDE SURİYELİLERİ MİLLET VEKİLİ YAPACAK ÜLKEMİZ AKP VE YANDAŞLARINCA İŞGAL EDİLDİ ÜLKEMİZ ARTIK 3 ÜNCÜ SINIF BİR ORTADOGU ÜLKESİDİR

0 3 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ