Şok: İstifa eden AKP'li başkan o yandaşı vurdurmuş!

Gündem 15 Aralık 2017 18:49
Videoyu Aç Şok: İstifa eden AKP'li başkan o yandaşı vurdurmuş!
A
a

Ali Tarakçı silahlı saldırıyla ilgili Kadıoğlu'nu işaret etti!

Uğradığı silahlı saldırı sonucu ilk kez KRT'de Çağlar Cilara'ya konuşan gazeteci Ali Tarakçı, saldırıyla ilgili istifa eden Esenyurt Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu'nu işaret etti.

Tarakçı ayrıca Kadıoğlu'nun bu sabah Kısıklı'da Cumhurbaşkanı Erdoğan tarafından kabul edildiğini ve istifa et talebinin Erdoğan tarafından geldiğini söyledi. 

Ali Tarakçı programda, Esenyurt'un istifa eden Belediye Başkanı Kadıoğlu ile ilgili haberler yapıldıktan sonra Kadıoğlu tarafından, 'ayağını denk alsın' diyerek tehdit edildiğini, bu tehditlerle ilgili suç duyurusunda bulunduğunu ancak dosyaların kapatıldığını söyledi.

Ali Tarakçı, Kadıoğlu'nun bizzat bu sabah Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Kısıklı'da yaptığı görüşmede istifa et talebi üzerine görevi bıraktığını söyledi.

Tarakçı programda, Ak Partili Beykoz, Eyüpsultan, Bahçelievler, Zeytinburnu, Şile ve Üksüdar belediye başkanlarının da yakında istifa ettirileceğini ileri sürdü.

Ali Tarakçı, çarpıcı bir bilgi daha paylaştı. Binali Yıldırım'ın CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüğünü, görüşmede CHP'li yolsuzluk yapan belediyelerle ilgili Yıldırım'ın Kılıçdaroğlu'na liste verdiğini, bu listedeki belediye başkanlarının istifasının istenmesi gerektiğini söylediğini aktardı.

Ali Tarakçı programda 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün, 1 milyon imza ile Cumhurbaşkanı adayı olacağını da söyledi. Bu bilginin kendisine özel geldiğini söyledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ