Şok gerçek ortaya çıktı: O yazar kasayı FETÖ attırmış!

Gündem 21 Şubat 2019 21:49
Videoyu Aç Şok gerçek ortaya çıktı: O yazar kasayı FETÖ attırmış!
A
a

Şok gerçek ortaya çıktı: AKP iktidara gelsin diye o yazar kasayı FETÖ attırmış!

Akit TV’de yayınlanan ‘Manşetlerin Dili’ programında, 2001 yılında başbakanlık önünde yazar kasa atarak eylem yapan Ahmet Çakmak’ın arkasında FETÖ’nün olduğu iddia edildi.

Ahmet Çakmak, 2001 yılında dönemin Başbakanı Bülent Ecevit’e yazar kasa fırlatarak tepkisini dile getirmiş ve bu olay uzun süre gündemde kalmıştı. Akit TV’de yayınlanan ‘Manşetlerin Dili’ adlı programda, Fatin Dağıstanlı ve Ali İhsan Karahasanoğlu’nun gündeminde bu konu vardı. Dağıstanlı bu olayın arkasında FETÖ’nün olduğunu iddia etti.

Meseleyi daha önce de gündeme getirdiğini söyleyen Fatin Dağıstanlı, yazar kasa olayının arkasında FETÖ’nün olduğunu söyledi ve Ahmet Çakmak için, “Bu arkadaş Dünya Radyo’dan gelme, Kendisi Tiyatrocu” ifadelerini kullandı. Dağıstanlı ayrıca, Ahmet Çakmak'ın, Antalya Muratpaşa Belediyesi'nde temizlik işçisi olarak çalıştığını söyledi.

Ahmet Çakmak’ın eyleminin Çarşamba günü gerçekleştirilmesinin nedeninin ise o gün yapılan eylemlerin başarıya ulaştığına dair bir inanışın olduğunu söyledi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR