Şok iddia: Gerçek FETÖ'cülerde tahliye oluyor!

Gündem 12 Ocak 2018 20:51
Videoyu Aç Şok iddia: Gerçek FETÖ'cülerde tahliye oluyor!
A
a

Akşener, FETÖ terör örgütüne ilişkin şok iddialarda bulundu ve suçluların tahliye edileceğini söyledi.

İYİ Parti Lideri Meral Akşener, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu ve çok çapıcı iddialarla AKP iktidarını hedef aldı.

Meral Akşener, Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda FETÖ’cülerin tahliye edildiğini, suçlularında tahliye edileceğini belirtti. Akşener ayrıca AKPi’yi kast ederek ‘Bunların içine FETÖ kaçmış’ dedi.

İşte Meral Akşener’in sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlar;

Fetö her yere sızmış. Zenginleri kaçtı, garibanları hapiste. Öğretmenin maaşını Bank Asya’ya yatırmışsın, mecburen oradan almış. Şimdi onlar hapiste ama damatlar dışarıda. AKP Fetö ile mücadele edemez, bunlar kız alıp vermişler. Bunların içine Fetö kaçmış.

Harbiyeli gençlerden mahkemeye çıkabilen tahliye oluyor ama daha çoğunun iddianamesi hazır değil. Hani köprüde linç edilen harbiyelilerin, erlerin failleri bulunacaktı? Emir kulu askerin, öğrencinin suçu ne? Tamam komutanını al, cezasını ver ama gariban öğrencinin, erin suçu ne?

Suçluları da tahliye edecekler. Kimse ağzını açamayacak. UYAP konusunu genişletecekler. Genişletince bu mevzu sulanacak. Hepimiz göreceğiz; bu konuyu sulandıracaklar. Suçluları da tahliye edecekler.

Bana Fetöcü dediler. Geçtim beni, çoluğumda çocuğumda, yedi göbek sülalemde bir Fetöcü bulun, huzurunuzda ilan ediyorum politikayı bırakıyorum. Benim Fetöcü olduğuma dair elinde tek bir kanıt olan varsa, onu savcılığa teslim etmeyen varsa, şerefsizdir, alçaktır!

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ