Şok iddia: Gökçek'in oğlunu bu yüzden çizmişler

Gündem 7 Ocak 2019 17:02
Videoyu Aç Şok iddia: Gökçek'in oğlunu bu yüzden çizmişler
A
a

Şok iddia: Gökçek'in oğlu Osman Gökçek'i bu yüzden çizmişler

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın talimatı doğrultusunda Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden gönülsüz bir şekilde ayrılan Melih Gökçek’e bir darbe de yerel seçimler öncesi geldi. Melih Gökçek, oğlu Osman Gökçek'in Ankara’da ilçe belediye başkan adayları arasında gösterilmesini beklemiş ve böyle bir talepte bulunmuştu.

Osman Gökçek’in neden aday gösterilmediği ise belli oldu. Kendisinin aday olamayacağı kesinleşen Melih Gökçek'in, oğlu Osman için Ankara'da ilçe belediye başkan adaylığı istediği de kulislere yansımıştı.

Melih Gökçek, Ankara adaylarının tanıtıldığı toplantıya katılmamıştı. Melih Gökçek’in törene katılmaması, oğlu Osman için beklentisinin karşılık görmemesine bağlandı.

OSMAN GÖKÇEK BİRAZ PİŞSİN

Adalet ve Kalkınma Partisi’nde Osman Gökçek’in adaylığına itiraz eden isimlerin, “Bir getirirse üç götürür” şeklinde yorum yaptıkları ifade edildi.

AKP'li Gökçek’in ortaya çıkan durum karşısında öfkelendiğini gören AKPlilerin ise kendisine “Osman siyasette biraz daha pişsin, olgunlaşsın, daha sonra mutlaka değerlendirilir” dedikleri ileri sürüldü.

1000
icon
Tahsin 8 Ocak 2019 19:45

Zaten bunların yedikleri yeter artık akp tümden gitmeli fakat pişsin kelimesine bir cevabım olacak 18 yaşında vekil yaptıklarımız pişmiş mi ?

1 1 Cevap Yaz
Lapatika 8 Ocak 2019 18:13

Bu adamlar a kim oy veriyorsa hakkım haram olsun

1 3 Cevap Yaz
Yaşar 7 Ocak 2019 23:55

Vallahi bu düzen iyi babadan ogula akrabaya arkadaşa kardeşe vesaire bune böyle siyasette saltanat mı bu bırakın halk seçsin parti başkanları değil

1 2 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ