Şok sözler: 'AKP Allah'ın partisi!'

Gündem 29 Mart 2019 13:42
Videoyu Aç Şok sözler: 'AKP Allah'ın partisi!'
A
a

AKP din istismarına devam ediyor: ‘Sizi Allah’ın gemisi olan AKP’ye davet ediyoruz’

AKP’nin 31 Mart seçimleri öncesi din istismarcılığı sürerken, Bitlis’te yapılan bir seçim etkinliğine katılanlara ‘Sizi Allah ve resulünün gemisi olan AK Parti’ye davet ediyoruz’ denildi.

AKP, 31 Mart seçimleri öncesi din istismarı üzerinden oy toplamaya devam ediyor.

Camilerde yapılan etkinliklerin ardından Bitlis’te AKP tarafından düzenlenen bir seçim etkinliğine katılanlara skandal sözler sarf edildi. Toplantıda seçmenlere seslenen AKP’li konuşmacı, ”Sizleri Allah ve Resulün gemisi olan Ak Parti’ye davet etmek istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Peygamberimiz Hz. Muhammed’den hadis ileten konuşmacı, ”İnsanlar liderlerinin tuttuğu dini tutmalıdır. Eğer sizin tuttuğunuz partiler namaz kılmıyorsa ve İslam’a karşı ise, onların da gideceği yer cehennem ve sizlerin de gideceğiniz yer cehennem olur” diye konuştu.

İŞTE O ANLAR:

1000
icon
BAYBORA ALTAR 31 Mart 2019 02:22

orada kimse dememismi yalanini si....m diye bunlar isi iyice azittilar kendilerini ALLAH ile bir tutmaya kalkiyorlar reziller RTE bunlari görmezden gelirseniz sonuc siz secmenlerinizi kaybedersiniz düsmanlarimizi disarilarda aramayya gerek yok iste halki böyle galeyana getiren sapik fikirli kisiler en büyük düsman NE MUTLU TÜRKÜM DiYENE

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR