Sonar araştırma 'İmamoğlu' ile ilgili ne dedi?

Gündem 24 Şubat 2019 20:03
Videoyu Aç Sonar araştırma 'İmamoğlu' ile ilgili ne dedi?
A
a

Sonar Araştırma Başkanı Hakan Bayrakçı: “İmamoğlu’nu artık herkes tanıyor”

Yerek seçimler öncesi son anketleri değerlendiren Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Bayrakçı, CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun handikabı olarak gösterilen tanınma oranı sorununu sempatik tarzıyla hızla çözdüğünü ifade etti.

İstanbul Belediye Başkanlığına aday olarak ismini kamuoyuna açıklanmasının ardından, ‘tanınma sorunu var’ diyerek eleştirilen Ekrem İmamoğlu için yapılan araştırmaların sonucu, bu handikapın aşıldığı yönünde. Sonar Araştırma Şirketi Başkanı Hakan Bayrakçı, başkanlık yaptığı Beylikdüzü’nün dışında vatandaşlar tarafından çok iyi tanınmayan İmamoğlu’nun kısa süre içinde bunun üzerinden geldiğini ifade etti. Bayrakçı konu ile ilgili olarak şunları söyledi:

“BELEDİYECİLİĞİ ÇOK İYİ BİLİYOR”

“Ekrem İmamoğlu’nun Beylikdüzü’nde başkan seçildiği günlerde de yakın takibini yapmıştım. Belediyeciliği çok iyi bilen ve kamu hizmeti kavramını da layıkıyla yerine getiren bir adam. İmamoğlu’nun tanınma sorunu vardı. Özellikle kendi başkanlık yaptığı Beylikdüzü ilçesinin dışına çıkınca, vatandaş tarafından çok da tanınmıyordu. Ancak Ekrem İmamoğlu bu sıkıntıyı çözüyor gibi. Kemal Kılıçdaroğlu da ‘Ben onu 15 günde tanıtırım’ demişti. İmamoğlu’nun kendisi de gayretle uğraşıyor.”

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ