Soylu: CHP İl Başkanları şehit cenazesine alınmayacak!

Gündem 28 Haziran 2018 14:11
Videoyu Aç Soylu: CHP İl Başkanları şehit cenazesine alınmayacak!
A
a

Süleyman Soylu'dan skandal açıklama: CHP İl Başkanları şehit cenazesine alınmayacak!

İstanbul Esenler'de basın mensuplarının sorularını cevaplayan İçişleri Bakanı Soylu: "Valilere talimat verdim; CHP İl başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin' diye. Bu kadar basit" dedi.

İstanbul Esenyurt ilçe Başkanlığı'nı ziyaret eden içişleri Bakanı Süleyman Soylu, basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Soylu buradaki açıklamalarında valilere CHP'li il başkanlarının şehit cenazelerinde protokole alınmaması konusunda talimat verdiğini söyledi. Soylu, "Valilere müsteşarım üzerinden talimat gönderdim; ' CHP İl başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin' diye. Bu kadar basit" ifadelerini kullandı.

Soylu'nun açıklamaları şöyle:

"Valilere müsteşarım üzerinden talimat gönderdim; ' CHP İl başkanlarını bundan sonra şehit cenazelerinde protokole kabul etmeyin' diye. Bu kadar basit. Onların gideceği bir adres var. O adresi de göstereceğiz. PKK mensuplarının cenazeleri var. Biz onları çok kısıtlı kaldırtıyoruz. Onlara bir kişilik kontenjan ayıracağız. Sandıkta beraberlerse cenazede de olacaklar"

1000
icon
Neriman 29 Haziran 2018 15:39

Senin böyle bir açıklama yapman senin ne kadar zavallı olduğunu gösteriyor!!!!'

0 0 Cevap Yaz
Süleyman soylu önce pkklı kendisi vede mensubu olduğu partı onu bütün Türk milleti biliyor ama artık 28 Haziran 2018 20:01

Fatma Hanım;Sizin yazdığınızı anlamadım.Biraz net yazarsanız sevinirim.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ