Soylu: Kazanamazsak anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan...

Gündem 1 Mart 2019 22:22
Videoyu Aç Soylu: Kazanamazsak anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan...
A
a

“Allah muhafaza burada bir zafiyete uğrarsak bilesiniz ki anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan önümüzdeki 5 yılda getirirler.”

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yerel seçimlerin partisi için önemini anlatırken “Allah muhafaza burada bir zafiyete uğrarsak bilesiniz ki anamızdan emdiğimiz sütü burnumuzdan önümüzdeki 5 yılda getirirler.” dedi.

AKP Zeytinburnu Belediye Başkan Adayı Ömer Arısoy ile birlikte Zeytinburnu’nda bir programa katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, burada bir konuşma yaptı.

İşte o açıklama:

“Ben İçişleri Bakanıyım, iç güvenlikten ve terörden sorumluyum. Asayişten, huzurdan, daha birçok meseleden. Bilesiniz ki eğer o dağlarda dik yürüyorsak cesaretimden değildir, karakterimden, kişiliğimden değildir, milletimin verdiği reydendir, sandıktandır, milli iradedendir. Yoksa 6 yaşındaki bir çocuğun eline taş verirler, taş atarlar, kaymakamı, valiyi sokağa çıkartmazlar. Siyasal istikrarımızı kaybederiz. Önümüzdeki 5 yıl başımızda boza pişirirler. Nasıl bir oyun kurulduğu belli zaten.”

1000
icon
Tülin 3 Mart 2019 22:45

Bizler akpli değiliz burnunuzdan ne diye getirsinler korkunuz ne

0 0 Cevap Yaz
Asena kurt 2 Mart 2019 17:58

Siz milletin burnundan 17 yıldır getirdiniz lanetler

0 1 Cevap Yaz
Misafir 2 Mart 2019 14:46

Yıllarca yediğiniz hurmalar elbet tırmalayacak!millet malını hovardaca dağıtırken millete mi sordunuz?yasaları o kadar çok ihlal ettiniz ki elbet soracak adil yargı hesabını

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ