Soylu'dan seçim tehdidi: Farklı bir sonuç olursa...

Gündem 4 Haziran 2019 16:09
Videoyu Aç Soylu'dan seçim tehdidi: Farklı bir sonuç olursa...
A
a

Soylu’dan seçim tehdidi: Farklı bir sonuç olursa, Türkiye telafisi zor işlere ev sahipliği yapar

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, AKP Gaziosmanpaşa İlçe Başkanlığı’nca bir restoranda düzenlenen iftar programına katıldı.

Güncel gelişmelere dair konuşan Soylu, “Bu ülkenin insanının, bu devletin ve bu milletin başından çok şeyler geçirildi. Darbeler gördük, ekonomik krizler yaşandı. Yüzde 250 devalüasyonla milletin bir gecede fakirleştiği günleri gördük. Etrafımızdaki coğrafyada olan bitene ses çıkaramadık. Çünkü güçsüzdük. Ama 21. asrın başından itibaren bu coğrafyada büyük bir gelişim başlattı bu kadrolar. O günden bugüne kadar bu gelişimi tasvip etmeyenler, milletin iktidar olmasına hazmetmeyenler, ne zaman fırsat bulmuşlarsa çelme takmaya çalıştılar. Ne zaman fırsat bulmuşlarsa içlerindeki nefretle, dünyaya karşı dik duruşu hiçbir zaman kabul etmediler” dedi.

SEÇİM TEHDİDİ: FARKLI BİR SONUÇ OLURSA TÜRKİYE TELAFİSİ ZOR İŞLERE EV SAHİPLİĞİ YAPAR

İstanbul’un, Erdoğan’ın 1994’te Büyükşehir Belediye Başkanı seçilmesiyle ‘huzur’ ve ‘özgürlük’ şehri olduğunu iddia eden Soylu, şöyle konuştu:

“Recep Tayyip Erdoğan geldikten sonra İstanbul huzur ve özgürlükler şehri oldu. Çok çalışmazsak büyük bir sıkıntı içinde oluruz. Farklı düşünce ortaya koyanlara her birimiz gitmek zorundayız. İstanbul’un gücünü arkasına alarak Türkiye’nin istikrarını ortadan kaldırmaya çalışacaklara imkan vermeyiniz. Bunun vebali hepimizin olur. Dün yaşananları unutmamak lazım. Daha dün ezanı Muhammed’i ıslıklayanları, Binali Abi gösteriye giderken onu ıslıklayanları… Dünden bahsediyoruz. Bu milletin kendisini idare etmesini hazmedemeyenler fırsat kollamaktadır. Onların mağlup edileceği tek yer vardır o da sandıktır, reydir, demokrasidir. Eğer bu seçimde farklı bir sonuçla karşı karşıya kalırsak telafisi zor işlere Türkiye ev sahipliği yapar.”

1000
icon
Hey cocuk 5 Haziran 2019 09:55

Siz kimsiniz olum siz kimi tehdit ediyorsunuz.kaybedeceksiniz ve zamanı geldiğinde yargılanacak siniz.

0 0 Cevap Yaz
yigit inebolulu 4 Haziran 2019 22:15

Tabiyiki sizin sonunuz daragacina gider

0 0 Cevap Yaz
Muhalif abi 4 Haziran 2019 18:01

Eskiden çok gucsuzmusuz kimseye ses çıkaramıyor musuz. Şimdi o kadar çok güçlüyüz ki Alman başbakanı ABD başkanı benim gazetecimi benim papazı mı benim vatandasimi hapisten çıkaracaksın diyorlar ikiletmeden herifler dışarıda. Güçlü olmak böyle bir şey mi acaba?

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ