Soylu'dan tuhaf sözler: Ekrem çocuk tokatladı!

Gündem 29 Mayıs 2019 00:10
Videoyu Aç Soylu'dan tuhaf sözler: Ekrem çocuk tokatladı!
A
a

Süleyman Soylu'dan tuhaf sözler: Ekrem İmamoğlu çocuk tokatladı!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CHP'nin İstanbul adayı Ekrem İmamoğlu'nun "son zamanlarda sinirli olduğunu" söyledi. Soylu, "Ekrem Bey bana takmış. Sinirli zaten son zamanlarda. Demin de bir çocuğu tokatladı biliyorsunuz" ifadelerini kullandı. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, İstanbul’un Kağıthane ilçesinde Çatalzeytin Spor Kulübü’nü ziyaret etti.

İmamoğlu’nun sinirli olduğunu savunan Soylu, şunları söyledi:

“Son zamanlarda Ekrem Bey bana takmış. Sinirli zaten son zamanlarda. Demin de bir çocuğu tokatladı biliyorsunuz. Çocuk anlatmak istiyor ona, ‘ukalalık yapma’ diyor. Şunu ifade edeyim; ona bir şarj doldurdular, şarjı bitti. Şimdi 31 Mart’a kadar dolu, bir de öz güven patlamasına girdi. Güç zehirlenmesine girdi, kimseyi takmıyor. Diyor ki, ‘Süleyman Soylu, senin İstanbul’da ne işin var’ diyor. ‘Otursana Ankara’da, İçişleri Bakanlığında görevini yapsana’ diyor. Olan benim çocuklara oldu, İstanbul’a gelemeyecekler. İzni ondan alacağız bundan sonra.”

NE OLMUŞTU

AKP'li yöneticilerin dün akşam İmamoğlu'nun televizyon programında söylediği sözlere dair hazırladığı montajlı video sonrasında bugün bir esnaf İmamoğlu'na tepki göstermişti. 
İmamoğlu da esnafa videonun montajlı halini izletmek iste de esnaf bunu reddetmeye çalışmıştı. İmamoğlu ise esnafa doğrusunu öğrenmesi gerektiğini belirterek yanağına dokunmuştu.


1000
icon
Selahattin ALTINKAYA 29 Mayıs 2019 14:45

Siyaset erbablarının Ülkemizde siyasetin kalitesini çok alt seviyelere düşürdüklerine şahit olmamıştım. İyi gelişmeler deyil, hem Ülkemiz siyaseti adına ve hemde siyasetin geleceği adına, genç jenerasyonlar bu olumsuz gelişmelerden menfi şekilde etkilenmektedirler. Biz gençlerin önlerini açıyoruz, onları geleceğe hazırlıyoruz, siyasetin okulunda ders veriyoruz gibi ucuz ifadeler ile günü kurtarıyorlar, Gerçek olan gençlere kötü örnek olunmakda, çarpık dengesiz ifadelerle gençler yeni terimlerle olumsuz etkilenmektedirler, bu tehlikeli bir gelişmedir gençlerimizin gelecekleri için, iyi olumlu gelişmeler deyildir. Ben böyle görüyorum ve yorumluyorum.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR