Soylu İmamoğlu'na saldırdı: Beş paralık ederim!

Gündem 7 Mart 2019 17:17
Videoyu Aç Soylu İmamoğlu'na saldırdı: Beş paralık ederim!
A
a

Süleyman Soylu şimdi de Ekrem İmamoğlu'na saldırdı: Beş paralık ederim!

İstanbul’un Büyükçekmece ilçesinde işinsanlarıyla bir araya gelip yerel seçimlerde oy isteyen Soylu muhalefetin iddialarına da değindi.

Bakan, “İstanbul, Türkiye’nin ve dünyanın en güvensiz şehirlerinden bir tanesi, güvenlik sıralamasından 73’üncü sırada” diyen İmamoğlu’na çıkıştı. “Eğer eline tutuşturulmuş bir kağıdı veya kulağına söylenmiş sözü hiç araştırmadan, hiç değerlendirmeden ve kendi gözlemlerinin, vicdanının tam aksine söylerseniz, adamın biri çıkar sizi beş paralık eder. Ben ederim, hiç de acımam. Kendi alanıma, doğru bir şekilde girilmemişse ben beş paralık ederim.”
ALPER TAŞ’I DA HEDEF ALDI
Sözlerinin devamında, “Biz bu güne kadar PKK için yamulsaydık evden sokağa çıkamazdık. Herhalde İstanbul’un güvenlik sorununu Beyoğlu belediye başkan adayı Alper Taş’la çözecek. PKK’nın oradaki temsilcisiyle çözecek” diyen Soylu verdiği rakamlarla İstanbul’daki suç oranlarında düşüş eğilimi görüldüğünü aktardı.

İçişleri bakanı konuşmasında CHP’li Büyükçekmece Belediye Başkanı Hasan Akgün’ün, “5 bin polise Büyükçekmece’de oy kullandırıp seçimi kazanacaklar” iddiasına da değindi. Seçimler için Türkiye’de 10 bin güvenlik görevlisi görevlendirildiğini söyleyen Soylu, bunların yüzde 95’inin doğu ve güneydoğu’ya gönderildiğini belirterek söz konusu iddianın gerçekği yansıtmadığını belirtti.

1000
icon
Tahir 8 Mart 2019 19:44

73 yine iyidir. 208 yılında Hürriyet gazetesinde yayımlanan yayına göre 94 sırada..

0 0 Cevap Yaz
ALİ Aşık 7 Mart 2019 21:58

Değerli arkadaşlar öyle görüyorum ki bizleri yönetenler yetkilerinin arkasına sığınarak bu ülke insanini tehdit etme hakkına sahip değildir bu İçişleri bakanı olsa bile varsa bir insanın yapmış olduğu suç savcılar kollukgucleri alıp tutuklarlar hickimse kendi keyfine göre hareket etme hakkına sahip değildir saygılarımla kandiliniz kutlu olsun cuma aksaminiz hayırlı olsun

0 11 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ