Sözde sanatçı, Fatih Portakal'ı tehdit etti: Seni elime verseler...

Gündem 18 Aralık 2018 23:34
Videoyu Aç Sözde sanatçı, Fatih Portakal'ı tehdit etti: Seni elime verseler...
A
a

Sözde sanatçı Murat Köse, Ünlü gazeteci Fatih Portakal'ı tehdit etti: Seni elime verseler...

Kişisel Twitter hesabında sık sık AK Partili adayların fotoğraflarını paylaşıp destek mesajları yazan şarkıcı Murat Köse, Fox TV Ana Haber sunucusu Fatih Portakal'ı "Türkiye cumhuriyeti içinde yaşıyorsan bu yüce milletle dalga geçemezsin @fatihportakal seni portakal gibi soyarlar! suyunu sıkarlar!" sözleriyle tehdit etti.

"Şimdi bu akşam @FOXhaber de yine ağlayacaksın!" diyen Köse, "Hadsizlik, şerefsizlik diz boyu sende!" diye hakaret edip tehditlerine şöyle devam etti: "Seni elime verseler seni mikrofon yapıp şarkı söyleyeceğim."

Fatih Portakal, Fransa'daki eylemlere ilişkin yorumu nedeniyle hedef haline getirilmişti. Portakal, "Hadi bakalım barışçıl bir eylemle zamları, doğalgaz zamlarını protesto edelim. Hadi bakalım, yapalım. Yapabilecek miyiz?" diye sormuştu.

Portakal, bu yorumunun ardından Hükümet Sözcüsü Ömer Çelik tarafından eleştirilmiş, sosyal medyadan da yüzlerce tehdit almıştı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da, Portakal'a yönelik şu ifadeleri kullanmıştı:

"Birileri çıkmış portakal mıdır, mandalina mıdır, narenciye midir sokağa çağırıyor. Haddini bil haddini. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni."

1000
icon
M .soyucu 10 Ocak 2019 17:34

Nerene ne battı sanatcı bozması sokaga bi çık seni kimse takmaz ama fatih beyi bir ülke tanır kendi kendine kırışma sanadamı avanta lazım hep avantacı sanatcı boznaları saray kapısında sırada bekliyorda ondan ayakcılıgın sonu kıyakcılıktır

0 0 Cevap Yaz
SEMİH 24 Aralık 2018 12:50

EY FUAT KÖSE SEN SIKILMAYASIN AKILLI OL..

0 1 Cevap Yaz
Ğülten 20 Aralık 2018 00:04

Fakir çalmasını bilmediği için fakir çanak yalayıcısı açım aç !!! sıra bizde ? hakkım varsa haram OLSUN !!! fatih gardaşım arkadayız ( benim türkiyem atatürkün bana verdiği hakkı kimseye vermem ) NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

1 5 Cevap Yaz
Can pektaş 19 Aralık 2018 18:06

Kimi sıkmış bugüne kadar?gel sıkabiliyorsan beni sık yavşak yalaka

0 5 Cevap Yaz
Serkan 19 Aralık 2018 13:11

Bu o.cocugunu ilk defa duyuyorum sanırım ünlü olmak için yapıyor bu aptallikleri

0 6 Cevap Yaz
İsmet 19 Aralık 2018 10:35

Sıktır len😀😀

0 4 Cevap Yaz
Ayse sevinç 19 Aralık 2018 02:38

Sanatçımısın ne boksun aşşağılık yalaka insan tehdit edicek cüreti kimden alıyorsun fatih porta

0 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ