Spor bakanı: 'Erdoğan beni okuttu!' dedi Ukrayna'ya yıkıldık!

Gündem 2 Eylül 2017 22:35
Videoyu Aç Spor bakanı: 'Erdoğan beni okuttu!' dedi Ukrayna'ya yıkıldık!
A
a

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Ardeşen Sosyal Tesisleri'nde, "Beni de bu toprakların çocuğu Sayın Cumhurbaşkanımız okuttu." diye konuştu.

Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, "Daha güçlü olmak için gençlerimizi okutmamız, eğitmemiz lazım. Ben de burslarla okudum. Beni de bu toprakların çocuğu Sayın Cumhurbaşkanımız okuttu." dedi.

Anadolu Ajansı'nın haberine göre Ardeşen Sosyal Tesisleri'ne geçen Bakan Bak, burada Ardeşen Kültür ve Eğitim Vakfı yöneticileri ile bir araya geldi.Bak, burada yaptığı konuşmada, Karadeniz insanının coğrafi zorluklara göğüs gererek, tarlalarda, ormanlarda ve çay bahçelerinde çalıştığını, bu kadar zor şartlara rağmen okuyarak zirveye doğru tırmanışını da sürdürdüğünü belirtti.

Türkiye'nin geleceği için gençlerin önemine vurgu yapan Bak, şöyle devam etti:

"Daha güçlü olmak için gençlerimizi okutmamız, eğitmemiz lazım. Ben de burslarla okudum. Beni de bu toprakların çocuğu Sayın Cumhurbaşkanımız okuttu. Burs verdi, okuttu kendisi. Ben şanslıydım, Kasımpaşa'dan komşusuyduk. Oradan bizi tanıyordu. Onun verdiği destekler sayesinde yurt dışında okuduk. Master, doktora yaptık ve buralara kadar geldik. Eğitime yapılan destekler çok önemli. Sivil toplum kuruluşları çok önemli."

Tesadüf mü?
Türkiye A Milli Takımı, Spor Bakan'ın bu sözleri söylemesinin ardından Ukrayna'ya aynı gün içinde yenildi!
Dünya kupasına gitme şansını çok zora soktu...

1000
icon
haydar 2 Eylül 2017 23:44

Ulan dūrzū kendi cocuklarini okutamayan adam sana nerden para bulacakta okutacak yalanci

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ