Süleyman Soylu'dan, Berat Albayrak'a kameralar önünde sansür!

Gündem 10 Nisan 2018 13:03
Videoyu Aç Süleyman Soylu'dan, Berat Albayrak'a kameralar önünde sansür!
A
a

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan, Damat Berat Albayrak'a kameralar önünde sansür!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Türk Polis Teşkilatı’nın 173. yıldönümü etkinlikleri kapsamında Polis Radyosu’nun konuğu oldu. Bakan Süleyman Soylu program kapsamında günün gazetelerini okudu.

Program, İçişleri Bakanlığının facebook hesabından da canlı olarak yayınlandı. Canlı yayında ortaya ilginç diyaloglar çıktı.

Canlı yayında sunucu “Birazdan günün gazetelerini okuyacağız Bakanım”hatırlatmasının ardından, programın hemen başında müzik arası verdi. Arada da Bakan’a “Türkiye, Yenişafak, Hürriyet, Sabah, Akşam ve spor gazetelerinin okunacağını” anlattı ve “Siz de okumak ister misiniz?” diye sordu. Bakan da buna “Olur…” diye yanıt verdi.

BAKANIN DANIŞMANI SUNUCUYA MÜDAHALE ETTİ

Bu esnada reji odasına giren bir kişinin sunucuya “Hangi gazeteleri okuyacağını” tekrar sorduğu görüldü. Gazetelerin okunmasına geçilmeden önce Bakan Soylu’nun danışmanının sunucuyla konuşması dikkat çekti. Sunucunun yerine döndükten sonra da önündeki gazetelerin sırasını değiştirdiği görüldü.
DAMADIN GAZETESİ OKUNMADI

Yayın dönüşü de Bakan Soylu tarafından günün gazeteleri okundu. Ancak yayında sadece Türkiye ile Hürriyet gazetesi ve Fanatik gazetesinin okunduğu görüldü.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın damadı Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak’ın ağabeyi Serhat Albayrak’ın başında olduğu Sabah gazetesi ise okunmadı.

Berat Albayrak ile Süleyman Soylu arasındaki kavga medyaya yansımıştı.  

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ