Süleyman Soylu'dan CHP'ye suç duyurusu

Gündem 13 Nisan 2019 15:44
Videoyu Aç Süleyman Soylu'dan CHP'ye suç duyurusu
A
a

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'dan CHP'ye suç duyurusu

CHP Genel Başkan Yardımcısı Muharrem Erkek'in, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün Yüksek Seçim Kurulu (YSK) üyelerini telefonla arayarak baskı kurduklarını açıklamasının ardından Süleyman Soylu sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Soylu CHP'yi 'bu yöntemle' YSK üzerinde baskı kurmaya çalışmakla suçlayarak Erkek hakkında suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı.

Bir 'iftiralar bütünü ile' karşı karşıya olduklarını ileri süren Soylu, "Bu yöntemle bir başbakan iki bakan astıran milli şef dönemi anlayışıyla hareket eden, alacağı karar öncesi YSK'yı baskı altına almaya çalışan CHP'nin bu yöneticisi için suç duyurusunda bulunuyorum" ifadesini kullandı.

1000
icon
Aliye 13 Nisan 2019 16:44

YSK yı baskı altına alıp her istediğinizi yaptırıyordu uzun yalan değil sayılacak diyorsunuz sayılıyor birdaha sayılsın diyorsunuz sayılıyor 13gün oldu ne seçmeninizi buldunuz nede sizi belediye başkanı yapacak oyları geçersiz in geçersizinide saydınız nafile şimdide itiraz ne yapıyorsunuz anlamıyoruz yeter artık bizim irademizi saygı gösterin sizin adayınızı istemiyoruz biz başkanımızı seçtik oda Ekrem İmamoğlu

0 9 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR