Suriyeliler Atatürk'e hakaret etti! 'Kovacağız' dedi

Gündem 23 Temmuz 2019 20:48
Videoyu Aç Suriyeliler Atatürk'e hakaret etti! 'Kovacağız' dedi
A
a

Suriyeliler Mustafa Kemal Atatürk'e hakaret etti! AKP 'Kovacağız' dedi

Daha önce Türk bayrağı üzerinden alçak bir paylaşım yapan Moustafa Jacoub isimli şahıs, bu kez de Atatürk'e saldırdı.

ABD'de yaşayan Moustafa Jacoub isimli, Suriyeli olduğu anlaşılan bir Twitter kullanıcısı, Türk bayrağının üzerinde oynanmış bir şekildeki görüntüsünü, "Türkiye'de Suriyeli mülteciler" notunu düşerek paylaştı.

TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM

Bu paylaşım oldukça tepki çekti. Paylaşıma gereken cevaplar verildi.

Hızını alamayan Moustafa Jacoub isimli alçak, şimdi de Atatürk'ü hedef alan bir paylaşım yaptı.

SAYFAMIZDA YER VERMEDİK, ADRESİ PAYLAŞIYORUZ

Paylaşıma sayfamızda yer vermiyoruz. Twitter sayfasına gidip bir küfür edeyim derseniz twitter.com/JacoubM adresinden ulaşabilirsiniz.

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Geçen yıl toplam 56 bin kaçak göçmeni sınır dışı ettik. Bu yıl itibariyle de biz ortalama 80 bin, yani geçen seneden neredeyse, yüzde 40-50 civarında bir fazlalıkla sınır dışı işlemi gerçekleştireceğiz." dedi.
İstanbul'da bir toplantıda konuşan Bakan Soylu, şunları söyledi; "İstanbul'da 540 bin civarında Suriyeli kardeşimiz var. Bunların hepsinin İstanbul'da oturum belgeleri var. Başımızın üzerinde. Ama İstanbul'un dışından İstanbul'a gelen, belli bir kural ve kaidenin dışında İstanbul'a gelen, bizim ona Türkiye'nin başka illerinde oturum belgesi belgesi verdiğimiz, 'Ancak bu ilde oturabilirsin, bu ilden çıkarken bizim verdiğimiz yol belgesi olmadan gidemezsin.' dediklerimizi, eğer İstanbul'da muhafaza etmeye çalışırsak, kimse kusura bakmasın, İstanbul'da hiçbirimizin kontrol edemediği, yönetemediği ve karşı karşıya kalmış olduğumuz bir sıkıntı baş gösterir. Düzenimiz, kuralımız, açık ve nettir. Herkes, sağladığımız oturum belgesinin tarif ettiği vilayette hayatını devam ettirecektir."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ