Suud müftüsü uçtu: Dünya bizi kıskanıyor!

Dünya 19 Ekim 2018 21:04
Videoyu Aç Suud müftüsü uçtu: Dünya bizi kıskanıyor!
A
a

Suud müftüsü uçtu uçtu kuş oldu :): Dünya bizi kıskanıyor!

Suudi Arabistan Müftüsü ve Büyük Ulema Heyeti Başkanı Abdülaziz âl-i Şeyh, yaptığı açıklamalar ile skandallar imza attı. Daha önce İsrail'e karşı savaşan kafirdir diyen müftü şimdi dine sarıldı!

Suudi Gazeteci Cemal Kaşıkçı cinayeti sonrası zor bir süreçten geçen Suudi Arabistan'da uzun bir süredir sessiz olan müftü Abdülaziz âl-i Şeyh, olay açıklamalar yaptı.

DİNİMİZDEN DOLAYI KISKANIYORLAR

Suudi Arabistan Müftüsü Abdülaziz âl-i Şeyh adına İlmi Araştırmalar ve Müftülük Genel Başkanlığı’nın twitter hesabından yapılan açıklamada, “Bu ülkeye dininden dolayı hased ediyorlar. Emniyette olduğundan dolayı, liderlerinden dolayı, hayır ve güzelliğinden dolayı bu ülkeye hased ediyorlar” ifadeleri kullanıldı.

Sosyal medyadan yapılan paylaşıma çok sayıda tepki geldi.

Ülkede isimsiz olarak Suudi Arabistan Alimler Heyeti’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada ülkenin yolsuzluğa battığı ve İslam alimlerinin hakkı söyledikleri için tutuklandıkları belirtilerek, sorumlunun Prens Muhammed bin Selman olduğu bildirilmişti. Açıklamada Prens Muhammed bin Selman’ın görevden alınması talep edilmişti.

1000
icon
Neşat Sevgioğlu. 22 Ekim 2018 09:47

Dunya suuitlri kıskaniyormus haaaahaaaaas hadi ordan naalet pis arap siz mala tapan dinsiz keferelersiniz sizin müsluman olduğunuza hiç bir zaman inanamadim.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ