Tansu Çiler Meral Akşener Bombasını Patlattı !

Gündem 19 Temmuz 2017 18:53
Videoyu Aç Tansu Çiler Meral Akşener Bombasını Patlattı !
A
a

Eski Başbakan Tansu Çiller '' O Belgeleri Bana İçişleri Bakanı İken Meral Akşener Getirdi ''

28 Şubat davasında mağdur tanık sıfatıyla ifade veren dönemin Başbakan Yardımcısı Tansu Çiller, Batı Çalışma Grubu belgelerini İçişleri Bakanı olan Meral Akşener’in getirdiğini söyledi.

Bir Habersitesi’nde yer alan habere göre Çiller, “Eğer bunlar gerçekten devletin bakanlarıyla koordinasyon şeklinde yapıldıysa niye şaşkınlık içinde İçişleri Bakanı bana getirsin? Dehşet içinde devletin bakanları bana getiriyor. Bunda koordinasyon nerede? Akşener’in getirdiği belgeler ıslak imzalı belgelerdi” dedi.

 

Bu evrakı Necmettin Erbakan’a ilettiklerini, onun da 9. Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e gönderdiğini anlatan Çiller, “Cumhurbaşkanı’nın bunu Genelkurmay’a geri göndermesi teamüllere aykırı. Ama bu arada istihbaratın başında olan kişi, bu evrakı gönderenler tutuklanıyor, bir duyum işkence görüyorlar. Mahkemeye intikal ediyor. Mahkeme bu işin gerçek evrakı nedir? Bu evrakın doğrusu vardıysa Genelkurmay bunu niye mahkemeye göndermedi” diye sordu.

1000
icon
AYDIN 7 Mart 2018 15:44

BOMBAYA BAK...!!!

0 0 Cevap Yaz
Eymen 1 Mart 2018 16:46

Yandı çiller sikimi yedi

0 1 Cevap Yaz
Hayrettin 21 Ocak 2018 11:53

Tansu çiller başbakan yardımcısı deyilmi iç işleri bakanı bilgiyi kime vermiş yoksa o batı kurumunun yöneticisi cilkermiydi.bombaymis. Bu ne kadar cahilce paylaşım yorum. Çamur at izi kalsın bu ancak Adaletin bireylere göre çalıştığı zamanlar olur

6 5 Cevap Yaz
Habip gúl 11 Ocak 2018 20:55

MERAL AKŞENER ÜLKÜCÜLERİN ATATÚRKCÜLERİN YOLUNDA YÚRÚYEN DÜRÜST BİR SİYASETCİDİR İFTİRA ATANLAR KENDİ GEÇMİŞLERİNE İYİ BAKSINLAR

4 14 Cevap Yaz
Bekir Direl

Sizde iyi bakın nato gerçeği varmı yokmu.bi partinin programına baksın nato için.dürüst dediğinizin Çiller hükümetine iyi okusun.150 bin esnafın ülkede iflas edişini biliyorlar mı 1994 yılında.

8 2
hava durumu HAVA DURUMU