Temel Karamollaoğlu AKP'deki oy kaybını açıkladı

SP 28 Mayıs 2018 19:57
Videoyu Aç Temel Karamollaoğlu AKP'deki oy kaybını açıkladı
A
a

Saadet Lideri Temel Karamollaoğlu AKP'deki oy kaybını açıkladı

SP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, AKP’nin içindeki koalisyonun dağıldığını, yüzde 15 oy kaybı yaşandığını söyledi. Karamollaoğlu, “Türkiye’yi idare edenler ‘benden yana isen canım kurban, değilsen tepene binerim’ diyor. Diktatörlük, istibdat yönetiminde olur” dedi.

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, partisinin kadın kolları tarafından Holiday Inn otelinde düzenlenen “Kadına Değer, Türkiye'ye Huzur İçin Değiştir” programına katıldı. SP lideri özetle şunları söyledi:

GELECEK İPOTEK ALTINDA

“Geleceğimiz ipotek altına alındı. Bu sene ödenmesi gereken borç 300 milyar dolar. Dolar yükseliyor, AKP'ye komplo kuruluyormuş. Siz ekonominizi sağlam temeller üzerine kurmazsanız elbet komplo kurar. Aldınız borcu AVM, bina inşa ettiniz. 90 yılda yapılan fabrikaları 62 milyar dolara sattınız. O fabrikaları 600 milyara yeniden kuramazsınız.

ZULÜM VAR

Türkiye bugün zulüm noktasında bir adalet anlayışı ile yönetiliyor. 6-7 arkadaşımız dövüldü, ağır yaralılar. Saldıranlardan bir tane yaralı var mı ? Polis seyrediyor, ambulans yaralıyı götürmüyor. Türkiye'yi idare edenler ‘benden yana isen canım kurban, değilsen tepenize binerim' diyor. Diktatörlük, istibdat yönetiminde olur. Dün adaletten şikayet edenler, bugün şikayet edilen oldular.

FETÖ SADECE BİZDE YOK

FETÖ ile alakası olmayan tek kuruluş Saadet Partisi'dir. İtikadi sebeplerle bir türlü aynı safta bir araya gelemedik. Bu iktidar biyolojik bağ kurdu. Devleti paylaştılar. Adaleti, emniyeti verdiler. Menfaat ilişkisi bitince ortaklık bitti.

DİNLEME VAR

Kudüs hadisesi olunca arkadaşlarımızı topladım, hemen miting yapalım dedim. Kendisi (Erdoğan) o sırada Londra'da. 10 dakika sonra miting yapma kararı verdiler. Dinleme, iletişim metotları gelişmiş bu arkadaşların. Biz de hemen mitingden vazgeçtik.

1000
icon
Yorum 28 Mayıs 2018 23:38

Matruşka gibisiniz akp yi indirip içinizden yeni bir akp çıkarırsınız sayın başkan fetöyle bir bizim işimiz olmadı diyor bu mümkün olabilirmi akp nin var bizim yok diyor ilginç ama inandırıcı değil,24 haziran seçimlerinde mhp den fazla oy alacağı kesin barajı aşmasını beklemiyorum ama %6oy oranı taktirimi kazanır aslında bu günlerde yapılan kamuoyu yoklamalarında akp tehlike görse çokran saadet partisini hedef almıştı bu gün görünen tabloda akp iyi partiden rahatsız,yaptıkları büyük hata seçimi kaybetmelerine sebep olabilir devlet bahçeli mhp yi bitirmrkle kalmadı akp yi de bitirdi eğer akp meral akşener e mhp kapılarını kapatmamış olsa bu gün akp iyi parti çok güçlü seçimi kazanırdı ama seçime sokmak istemedikleri iyi partiye chp nin gönderdiği 15 millet vekili 16 yıllık tokattı akp bunu da beklemiyordu,sonuçta saadet partisinin başarılı muhalefeti ve dik duruşu beklediğinden fazla oy getirebilur merakla sonucu bekleyeceğiz.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ