Temel Karamollaoğlu neden devrimci işareti yaptı?

Gündem 31 Mart 2018 10:18
Videoyu Aç Temel Karamollaoğlu neden devrimci işareti yaptı?
A
a

Saadet Partisi Lideri Temel Karamollaoğlu neden devrimci işareti yaptı? Cevapladı...

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun sosyal medyada çok konuşulan yumruk sıkarak poz verdiği fotoğrafının hikayesi ortaya çıktı.

Fotoğrafın hikayesini Hürriyet gazetesi yazarı Deniz Zeyrek’e anlatan Karamollaoğlu, “Burdur’daydık. Biliyorsunuz Burdur için şekerpancarı çok önemli bir geçim kaynağı. Dışarıda da çok büyük bir kalabalık vardı. Normalde bizim kendi işaretimizi yapardım ama dışarıdaki coşkuyu görünce heyecanlandım. Gaza geldik diyelim” ifadelerini kullandı.

Deniz Zeyrek’in yazısından ilgili bölüm şöyle:

“Ben son zamanlardaki söylemlerinden örnekler vererek ‘Muhafazakârlık dışında söylemleriniz sol ile örtüşüyor’ dedim. Şu karşılığı aldım:

‘Biz başından beri fikirlerimizi değiştirmedik. Bunlar bizim temel görüşlerimiz. Adalet, insan hakkı olmadan olmaz. Şimdi bu görüşlerimizin dinlenir ve müzakere edilir hale gelmesi bizi memnun ediyor. Medyanın ilgisi de önemli, daha fazla insanın bizim fikirlerimizi duymasını sağlıyor.’”

(Solda bulunan resim orjinal halidir, yakıştığı için montajlaştırılan resim ise sağdadır)

1000
icon
hakim 28 Haziran 2019 13:54

temel bey yapıcı muhalefet ediyor hakaret yok ve gerektiğinde devletin hükümetin yanında yer alırım diyor. Yeterki yanlış bir hareket olmasın.

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ