Tokat Belediyesi'nden Akşener'e skandal cevap!

Gündem 3 Ocak 2018 19:46
Videoyu Aç Tokat Belediyesi'nden Akşener'e skandal cevap!
A
a

Tokat Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Tokat’ta silahlı eğitim kampları ...

Eroğlu yaptığı yazılı açıklamada, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Tokat ve Konya’da silahlı eğitim kampları kurulduğu yönündeki iddialarına skandal ve hakaret dolu cevaplar verdi!

Akşener’in açıklamalarının hukuksuz olduğunu ifade eden Başkan Eroğlu, “Dün medyadan maalesef şehrimizi töhmet altında bırakacak talihsiz bir açıklama ile karşı karşıya kaldık. İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener ‘Son dönemlerde üniformalı uzun namlulu silahlı bazı kişiler ortalıkta dolaşıyor. Bunlarla ilgili çok önemli iddialar var. Örneğin Tokat ve Konya’da silahlı eğitim kampları bulunduğunu duyuyoruz’ diyerek siyasi sorumsuzluğa imza atmıştır” dedi.

Tokat’ın asırlardır kardeşlik hukukunun tesis edildiği Darul Nasr olarak bilinen bir şehir olduğunu ifade eden Başkan Eroğlu skandal ifadelerine, şöyle devam ettii:

“Daima milli ve manevi refleksi ile Türkiye’de adından söz ettirmiştir. Gazi Osman Paşa’nın torunları, Onbeşliler Diyarı Tokat’ımıza böyle bir iftirayı kimse atamaz. İddia sahibi iddiasını ispatlamakla mükelleftir. İçişleri Bakanlığı yapmış bir kişinin böyle duyumlar üzere bir şehre iftira atması hukuksuzluktur. Eğer suç unsuru deliller ellerinde ise adliyenin yolu oradadır. Biz ülkemizi, şehrimizi sevenler olarak birlik ve beraberlik içerisinde yaşamaya devam edeceğiz. Bizi ayrıştıracak olan hiçbir şeye de asla müsaade etmeyeceğiz.”

Öte yandan AKP Genel Başkan Yardımcısı Sorgun'da, İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e hakaret etti. Sorgun, 'Konya'da silahlı eğitim verilen kamplar var' iddiasının araştırılmasını isteyen Akşener'e, "Bunlar kifayetsiz muhterislerin hezeyanlarıdır" şeklinde cevap verdi.

1000
icon
Hasbi akça 4 Ocak 2018 04:58

dolmabahçede bile apo piçinin antlaşmasına imza koyanlar hükümetin bakanları değilmiydi? Yüce yargının idam verdiği ama dosyası birtüelü meclise getieilmeyen İmralıdaki cani apoyla müzakere edenlerin, böylesine bir oluşuma dair şüphelerin dile getirilmesinden rahatsız olmalarıda çok garip! Yahu devletin hükümetin birimleri böylesine bir iddiayı ciddiye alması gerekir. Malum 30yıldır fettullah piçi için yapılan uyarılar ortada. Eee ne oldu fetö alayınızı kamdırdı hemiii? Şimdi kimler kandırmak üzere allah bilir. Sayın belediye başkanı size tavsiyem milletin lokal sosyal ve hizmet bekledikleri alanlarda sorunlarına nefes tüketin.

0 3 Cevap Yaz
HÜSEYİN 3 Ocak 2018 22:43

NE O LA BELEDİYE BŞK EROĞLU EYÜP AGA SANA NE OLUYOR AKP NİN GENEL BŞK NINA SORULAN SORUYA SEN CEVAP VERİYON. KORKUNUZ YOKSA 696 S KHK NA NE GEREK VARDI NİYE ÇIKARTILDIĞINI VE ABDULLAH GÜL BEYFENDİNİN MUĞLAKLIK VAR DÜZELTİLMESİ GEREKLİDİR ELEŞTİRİSİNİDE HAZMEDEMEDİNİZ. NE BU ÇILGIN VE DE HIRÇINLIĞINIZ ?! SAKİN OLUN SAKİN

0 9 Cevap Yaz
tokatlı 3 Ocak 2018 22:01

güzel vatanımızın her yeri 81 vilayetimiz güzel. illerimize, vatan köşesine ve yaşayan necip Türk Milletine bir şey denmiyor. akp nin ayrıştırıcı ve ayrımcılığı ortaya konuluyor. ve yazılı görsel basından kokuları geliyor.. HÖH ne akp seçimi kaybederse sarayı terk etmemek için etrafı HÖH lüyecekler mi.. vatandaşlarla karşı karşıyamı gelinecek.

0 8 Cevap Yaz
Bayram 3 Ocak 2018 21:12

Bukadar hakaretvari bir açıklama yaptığına göre ortalıkta birşeylerin döndüğü kesin. Bunların sağı solu belli olmaz. Dikkatli olmak lazım.

0 6 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ