TRT Erdoğan'ı mı hedef aldı: Hesap ve ceza günü...

Gündem 23 Haziran 2017 23:23
Videoyu Aç TRT Erdoğan'ı mı hedef aldı: Hesap ve ceza günü...
A
a

TRT'nin altyazı kavgası sürüyor. TRT, bu sefer de ekranda Erdoğan varken altyazıya "Hesap ve ceza gününün ne olduğunu sen ne bileceksin" diye yazdı.

Hükümete yakın isimlerin TRT kavgası devam ediyor. Son dönemde TRT'nin alt yazılarında sürekli hata yapıldığını ileri süren isimler TRT'de "temizlik" yapılmasını istemişlerdi. TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi Başkanı Yaşar Taşkın Koç ise "Televizyonculuğun en basit işlemlerinden bir anlık fotoğraf karesiyle algı yaratmaya çalışan haysiyetsizler. Dedikodu spekülasyon iftira ile dümen çeviren ucuz adamlar. Bu döndürmeye çalıştığınız dolabın yeter ki kötü niyet besleyin, yapılamayacağı televizyon yok. Gerizekalılar." diye yanıt vermişti.

TRT’nin altyazıları tartışması karşılıklı hakaretlerle sürmüş ve sakinleşmişti.

TRT geçen günlerde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı bir programı ekrana getirdi. Erdoğan ekrana geldiğinde ise kullanılan altyazı olay çıkardı.

Hükümete yakın televizyon yorumcusu Fatih Tezcan sosyal medya hesabından TRT’nin yeni altyazısını paylaştı ve tepki gösterdi. Tezcan şu ifadeleri kullandı: 

“TRT Genel Yayın Yönetmeni Fetullah Gülen olsa bu kadarına cesaret edemezdi. Kasıt var-yok bilemeyiz ama bu kaçıncı? Kanal rezil oldu.”

 

TRT ekranda Erdoğan varken altyazıya “Hesap ve ceza gününün ne olduğunu sen ne bileceksin” diye yazmıştı.

İşte o altyazı:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR