TSK: 2 asker şehit

Gündem 17 Şubat 2018 19:38
Videoyu Aç TSK: 2 asker şehit
A
a

TSK'dan yapılan açıklamaya göre acı haber : 2 asker şehit...

Hakkari Şemdinli'de terör örgütü PKK'nın silahlı saldırısı sonucu bir askerin şehit olduğu bir askerin yaralandığı bildirildi.

TSK'dan yapılan açıklamada Afrin'de devam eden Zeytin Dalı Harekatı'nda da bir askerin şehit düştüğü bilgisi paylaşıldı.

TSK'dan yapılan açıklamada, "17 Şubat 2018 tarihinde Hakkâri/Şemdinli bölgesinde, bölücü terör örgütü mensupları tarafından gerçekleştirilen silahlı saldırı sonucunda bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuş, bir silah arkadaşımız yaralanmıştır.

Zeytin Dalı Harekâtı kapsamında icra edilen operasyonlarda ise bir kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu saldırılarda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, şehitlerimizin kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile Yüce Türk milletine başsağlığı ve sabır; yaralanan kahraman silah arkadaşımıza acil şifalar dileriz. 

Türk Silahlı Kuvvetleri asil Türk milletinden almış olduğu güç ile tüm terör örgütleriyle mücadelesine en son terörist etkisiz hâle getirilinceye kadar azim ve kararlılıkla devam edecektir" denildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ