Tuncay Özkan'dan Muharrem İnce'ye ilginç benzetme

Gündem 26 Temmuz 2018 21:07
Videoyu Aç Tuncay Özkan'dan Muharrem İnce'ye ilginç benzetme
A
a

CHP Genel Merkez Yöneticisi Tuncay Özkan'dan Muharrem İnce'ye ilginç benzetme

CHP'de olağanüstü kurultay tartışmaları bugün alevlendi. Bugün önce 59 il başkanı CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na destek açıklaması yaptı. Ardından İnce'yi destekleyen Tüzün ve Usluer'den "il başkanları delegelerin iradesini temsil etmez" açıklaması geldi. Son olarak ise 129 milletvekili ortak açıklama yaparak olağanüstü kurultaya karşı çıktı. Yaşanan gelişmeler üzerine Genel Merkez'in tutumunu eleştirenCHP 'nin 24 Haziran seçimlerindeki cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce , "Partimdeki gelişmeleri ibretle ve üzülerek izliyorum. Koltuğa yapışanlar kalkmamak için her yolu deniyor, her yola başvuruyor. Herşeye rağmen umut galip gelecek, değişim çok yakında." ifadelerini kullandı.

"TEK ADAMLAR DEĞİL CHP ÖNEMLİ"

İnce'nin eletirilerine CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan 'dan sert tepki geldi. Özkan, kişisel Twitter hesabından Karl Marx'ın Louis Boneparte'ın 18 Brumaıre adlı eserinde Napolyon'a atfen yazdığı  'Sıradan ve kaba bir adamın kahraman gibi gösterilmesini sağlayacak koşulları ve durumu yaratan mücadeleler tarihte ortaya çıkabilirler.' sözünü alıntılıyarak, "Ama bunların tarihi esir almalarına asla izin verilmez. CHP KENDİ DİYALEKTİĞİNDEN KOPARILAMAZ. Tek adamlar değil CHP önemli." diye yazdı.

1000
icon
Sebai 27 Temmuz 2018 11:58

Her secimde chp ye oy verdik.artik vermeyecegiz.biz muharrem INCEyi psrtinin basinda gormek istiyoruz.bizlerin oylariyla vekil oldunuz.artik olamiyscaksiniz.boyle davrandiginiz icin.halk muharremi istiyor bunu bilin istedim.genel kurulun karari halk ilgilendirmiyor.

1 1 Cevap Yaz
Kubilay Çepe 27 Temmuz 2018 07:29

CHP'ne Sn. İNCE Gn. Bşk. Seçilirse; CHP yapılacak ilk seçimlerde alacağı oy çok iyimser söylüyorum % 16-18'i geçemez. Yani CHP Sn. İnce ile tamamen İNCELİR. Atasözü diyor ki; "Durmadan bana geleceğine, arada bir kendine gel." CHP'ne Genel Başkan ARANIYOR ise; Dr. Sn. Hüsnü BOZKURT veya Av. Sn. Haluk PEKŞEN başarılı olabileceğini düşünüyorum. 7 Eylül 1919 tarihinde kurulan 100 yıllık Cumhuriyet Halk Partisi, Atatürkçülük ve sosyal demokrasi ÇİZGİSİNİ kaybetmeden her zaman çağa uygun devam ettirebilmelidir. Sağlıkla kalınız. Saygılarımla... 27.07.2018 Kubilay Çepe

0 2 Cevap Yaz
Yorumvu b 26 Temmuz 2018 21:54

Tuncay özkan senin yalakaliğını yaptığın başkanından ala diktatör bir ,tek adam olabilir mi ,adam yenilgiye doymadı hala orada ayrıca sen de içeri girmeden önce sesin yüksek çıkardı ne oldu da sustun.mecliste bir konuyu ele alıp da konuştuğunu görmedik..siz siz olun bi daha erdoğan eleştirmeyin ,önce bi aynaya bakın.başkanınız koltuğa pantolonunu değil kaba etini yapıştırdı herhalde bir turlu kurtulamıyoruz ondan.adam olsaydınız da inceye seçimlerde destek verseydiniz.

0 4 Cevap Yaz
Bora uyanık

Bu yonetim olduğu süre icinde chp ye bir tek oyum gitmeyecek Kılıçdaroğlu ve ekibi gitmedigi sürece namusum şerefim üstüne yeminimdir oyum akp ye inadına akp ye.

0 0
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ