Utanmadan açıkladılar: Dolar 80 TL de olsa baştayız!

Gündem 21 Eylül 2018 22:46
Videoyu Aç Utanmadan açıkladılar: Dolar 80 TL de olsa baştayız!
A
a

Yandaş yazarlar utanmadan açıkladılar: Dolar 80 TL de olsa baştayız!

Sabah yazarı Engin Ardıç, döviz kurlarında yaşanan hareketliliğe ilişkin olarak "Dolar seksen lira da olsa, Tayyip Erdoğan 24 Haziran 2023 tarihine kadar bu ülkenin başındadır" dedi.

Engin Ardıç, "Erken köpürtmece" başlığıyla yayımlanan yazısında döviz kurlarında yaşanan hareketliliğe ve buna yöneltilen eleştirileri değerlendirdi.
"Arkadaşlar, farkında mısınız, seçime daha beş yıl var. Tövbe, dört yıl dokuz ay" diyen Ardıç, "Geçenlerde bir Tayyip düşmanı, 'ekime kadar dayanabilirler mi' diye soruyordu. Ekonomi öyle bir batacakmış ki, ekim ayında hükümet düşecekmiş. Yok yahu? Peki nasıl düşecek? Mecliste gensoru mu verilecek? Genel görüşme mi açılacak? Güven oylaması mı yapılacak da güvenoyu alamayacak?" ifadesini kullandı.

Ardıç, sözlerine şöyle devam etti:

"İyi sıhhatte olsunlar" darbe mi yapacaklar pek Kemalist bir şekilde? Yoksa Fetullah bir United Airlines uçağıyla gelip Ayetullah Humeyni gibi Esenboğa'ya iniş mi yapacak? Tekrar söyleyelim; dolar seksen lira da olsa, Tayyip Erdoğan 24 Haziran 2023 tarihine kadar bu ülkenin başındadır. Seçimi azıcık öne çekerse onu bilemem tabii. Bunu bilmezler mi? Domuz gibi bilirler."

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ