Vali yardımcısı köylüyü böyle aşağıladı

Gündem 8 Aralık 2018 02:29
Videoyu Aç Vali yardımcısı köylüyü böyle aşağıladı
A
a

Vali Yardımcısı Mustafa Hulusi Arat ile köylüler arasındaki o görüşmenin görüntüleri ortaya çıktı...

Geçen günlerde Aydın'ın Efeler ilçesinde yapılması planlanan jeotermal enerji santraline karşı çıkan bir grup mahallelinin santralin yapılacağı arazinin etrafının çitle çevrilmesine yönelik tepkisi, vali yardımcılarıyla yapılan görüşmenin ardından sona ermişti.

Vali Yardımcısı Mustafa Hulusi Arat ile köylüler arasındaki o görüşmenin görüntüleri ortaya çıktı.

Birkaç gün önce Aydın Vali Yardımcıları Mustafa Hulusi Arat ve Yücel Gemici, Kızılcaköy Mahallesi sınırları içerisinde santralin kurulacağı alanın firma tarafından çitle çevrilmesine karşı 3 gündür eylem yapan mahalleliyi ziyaret etmiş.

Saatler süren görüşmelerin ardından eylem sona erdirilmişti.

Aydın Kızılcaköy'de tarım arazilerine jeotermal enerji santrali yapılmasına karşı çıkan köylülere biber gazı sıkılmasının ardından Aydın Vali Yardımcısı Mustafa Hulusi Arat köylülerle görüştü.

Videoda Arat'ın biber gazından şikayet eden köylü kadınlara mandalina yiyerek, “Bir şey olmaz ya, biber gazından ne olacak” dediği görülüyor.
Konuşmanın devamında ise kadınların jandarmanın tavrından şikayet ederek, şiddet uygulanması ve biber gazı kullanılması talimatını kendisinin verip vermediğini sorması üzerine Arat “Farz et ki ben yaptırdım. Özür diliyorum”diyor.

Bir diğer videoda ise Vali Yardımcısı Arat, köylülere karşı elini kolunu sallayarak konuşması tepki çekiyor.

İşte o anlar:

1000
icon
Abdullah 8 Aralık 2018 09:31

Yunan dölü olduğu alenen belli oluyor orospu piçinin

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ