Ve Erdoğan konuştu: Yapılan operasyonu doğru buluyoruz

Gündem 14 Nisan 2018 16:58
Videoyu Aç Ve Erdoğan konuştu: Yapılan operasyonu doğru buluyoruz
A
a

Ve Erdoğan haçlıların Suriye operasyonu ile ilgili konuştu: Yapılan operasyonu doğru buluyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD, İngiltere ve Fransa’nın yani haçlı ittifakının Suriye’ye yönelik hava operasyonunu “doğru bulduklarını” ifade ederek, “Böylece rejim son günlerde tırmandırdığı muhaliflere yönelik insanlık dışı, hak, hukuk tanımaz saldırılarının cevapsız kalmayacağını görmüş oldu” dedi.

Erdoğan, şunları söyledi:

“Rejimin daha önce de çeşitli defalar yaptığı bu tür saldırıların cevapsız bırakılması elbette düşünülemezdi. Bu bakımdan yapılan operasyonu doğru buluyoruz. Niye, o kimyasal silahlarla o yavruların düştüğü durumu herhalde tasvip etmemiz mümkün değil. Kimse bunun faili, bedelini ödemesi lazım. Böylece rejim son günlerde tırmandırdığı muhaliflere yönelik insanlık dışı, hak, hukuk tanımaz saldırılarının cevapsız kalmayacağını görmüş oldu.”

1000
icon
Dursum keskin 14 Nisan 2018 17:57

Irakta insanlar olurken conilere dua ediyordunuz turk halkı bunu unutmadı için başka dışin başka .ozamanda emperlyası destekledin akşener doğru soylıyor seni abd batıda kurtaramaz kalmadı bahçede kurtaramaz iyi parti geliyor sayın erdığan embvyi camisinde ne zaman namaz kılacan papayıda unutma onuda gotur

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ