Ve Muharrem İnce Erdoğan'ın Pensilvanya görüşmesini ispatladı!

Gündem 30 Mayıs 2018 12:39
Videoyu Aç Ve Muharrem İnce Erdoğan'ın Pensilvanya görüşmesini ispatladı!
A
a

Ve Muharrem İnce Erdoğan'ın Pensilvanya görüşmesini ispatladı!..İşte detaylar;

CHP Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce Kırşehir mitinginde, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Fethullah Gülen'in 2000 yılında ABD'de görüştüklerini, Erdoğan'a en yakın olan isimlerden Nasuhi Güngör'ün kitabında yer alan detaylarla açıkladı.

Daha önce AKP lideri ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “Partiyi kurmadan önce Fethullah Gülen’le görüştü” diyen ve Erdoğan cephesi tarafından yalanlanan Muharrem İnce, Kırşehir mitinginde tarihi bir detayı açıkladı.

İnce, TRT eski Haber Dairesi Başkanı Nasuhi Güngör’ün kaleme aldığı “Yenilikçi Hareket” isimli kitapta yer alan; 2000 yılında Erdoğan ile Fethullah Gülen’in görüştüğünün detaylarının olduğu bölümü açıkladı.

(İşte Muharrem İnce’nin kürsüden okuduğu, Nasuhi Güngör’ün 2001 yılında yayımlanan kitabı)

Muharrem İnce “Elimde bir kitap var. ‘Yenilikçi Hareket’ diye. Yazarı Nasuhi Güngör Erdoğan’ın yakın arkadaşı. Bu arkadaşı 17/25 Aralık’tan sonra TRT Haber Dairesi Başkanı yaptı.
Yani buna güveniyor. Dostu… Bu şahsiyet bir kitap yazmış. Kitabın 89. sayfasını okuyorum. Erdoğan sen de dinle ama sakın kumandayı duvara atma…
‘Erdoğan 2000 yılı Mayıs ayında ABD’ye yaptığı gezide uzun süredir orada yaşayan Fethullah Gülen’le biraraya geldi. Muhtevasından çok uzun yıllardır, birbirine hayli uzak olan iki ekolün biraraya gelmesi açısında da hayli dikkat çekiciydi..’ Yani Erdoğan’ın Gülen’le görüştüğünü yakın dostu açıklamış.” diye konuştu.

İnce daha sonra, Erdoğan ile ilgili videoları izletti.

1000
icon
COSKUN 30 Mayıs 2018 16:28

ERDOGAN BIR SOYTARI VE UCKAGITCIDIR. ACELE YENIDEN ATTAN DUSURULMESI GEREKIYOR.

0 1 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ