Yandaş Alişan kendi çapında İYİ Parti lideri Akşener'e meydan okudu!

İYİ Parti 8 Nisan 2018 13:56
Videoyu Aç Yandaş Alişan kendi çapında İYİ Parti lideri Akşener'e meydan okudu!
A
a

Yandaş Alişan kendi çapında İYİ Parti Genel Başkanı Akşener'e meydan okudu!

Oylum Talu'nun sunduğu Burası Haftasonu programına konuk olan Alişan, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in ünlülerin Hatay ziyaretine yönelik eleştirilerine yanıt verdi. 

"Biz oraya bir partinin kongresine gitmedik. Afrin'de devleti, bayrağı için savaşan, sınırlarımızı terörden temizlemeye çalışan askerlerimize gittik" diyen Alişan, sözlerine şu şekilde devam etti.

"Meral Akşener "Biz iktidara gelirsek o sanatçılara selam vermeyeceğiz" dedi. Bence selam falan vermeyi bırakın. İktidara gelirseniz bizi Türk vatandaşlığından çıkarın. Suçumuz Türk askerini ziyaret etmek. Bizi Süleyman Demirel çağırdığında da gidiyorduk. Mesut Yılmaz başbakandı. O çağırdığında da gidiyorduk. Ben kaç kere DSP kongresinde konser verdim. Hatta Bülent Ecevit'in aday olduğu ve seçildiği kongrede konser verdim. Böyle bir şey olmadı. Şu anda bir partinin kongresinde konser ver, bittin yani..."

1000
icon
dmn22 8 Nisan 2018 15:03

adam kısaca ben her kalıba girerim iktidara gelirseniz size de gelirim kırmayın diye ağlamış meral abla kırma bu arkadaşımızı ya

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ