Yandaş çıldırdı: Gezicilerin başını keselim!

Gündem 11 Aralık 2018 11:52
Videoyu Aç Yandaş çıldırdı: Gezicilerin başını keselim!
A
a

A Haber kanalındaki programında Mehter eşliğinde yaptığı şovlarıyla bilinen Erkan Tan: Gezicilerin başını keselim!

Erkan Tan, Takvim‘deki yazısında Gezi Direnişi'ne katılanların “başlarının kesilmesini” istedi.

Fransa’daki sarı yeleklilerin protesto gösterilerini köşesine taşıyan Tan, olayları Türkiye’ye taşımak isteyenlerin de olduğuna dikkat çekmek isterken, konuyu Gezi Direnişi’ne getirdi. O dönem eylemlere katılan milyonları bildik yalanlarla karalamaya çalışan yandaş isim “Silah sıktılar. Taş attılar. Molotof kokteyli attılar. Sadece kamu mallarına değil; binlerce sivil vatandaşın malına mülküne zarar verdiler. Bu nedenle başları kesilmelidir.” dedi.

Tan yazısında cinsiyetçi bir dille çirkefliğe başvurmayı da ihmal etmeyerek “Bu saatten sonra, Türkiye’de Sarı Yelek hayali kuranların sonu, Sarı Etek olur… ” ifadelerini kullandı.

Yazıdaki ilgili bölüm şöyle:

“FRANSA yanıyor ise Türkiye de yansın diye içlerinden geçirenler yok mu…? Sokaklara çıkalım, ortalığı yakıp yıkalım, ekonomiyi felç edelim, polislere düşmana saldırır gibi saldıralım diye yanıp tutuşanlar yok mu…? Gezi olayları esnasında, CHP’nin ve HDP’nin çok sevdiği çapulcular, seçilmiş hükümeti devirebileceklerini zannetmediler mi…? Emperyalist yamyamlarca desteklenmediler mi…? Ülkemizde, Osman Kavala başta olmak üzere, bazı iş adamları ve holdingler bu alçakları açıkça desteklemediler mi…? DHKP-C, PKK, FETÖ mensubu kahpeler ile birlikte davrandılar. Devlete baş kaldırdılar.
Silah sıktılar. Taş attılar. Molotof kokteyli attılar. Sadece kamu mallarına değil; binlerce sivil vatandaşın malına mülküne zarar verdiler. Bu nedenle başları kesilmelidir. Bu saatten sonra, Türkiye’de Sarı Yelek hayali kuranların sonu, Sarı Etek olur… Bu cümleyi fakir kardeşinize Alim Koptur adlı seyircimiz göndermiş… Çok hoşuma gitti. Sizler ile paylaşmak istedim….”

1000
icon
J. Salmaklı 12 Aralık 2018 21:26

İçinde bulunduğumuz dönemde gezi vb. bir eylemin tekrar edilmesi zor zira OHAL döneminde birçok KHK çıkarıldı, arkasından başkanlık sistemine geçildi. Böyle bir eyleme girişildiği anda müdahale gecikmeyecektir. Hal böyleyken sarı etek giyerler, vs. gibi abuk subuk açıklamalar yapmanın ne manası var?

0 0 Cevap Yaz
Ayşe 12 Aralık 2018 05:58

Hoşt

0 2 Cevap Yaz
Ayşe 12 Aralık 2018 05:56

Geziciler dediğin T.C. vatandaşlarının neredeyse yarısı haddinibil ...eceli gelen köpek cami duvarına işermiş ...

1 1 Cevap Yaz
Baykent prca 11 Aralık 2018 23:41

Siktir git lan oruspu çocuğu reisiniz demokrasi için halkı sokağa cagirmadı mı ve yakıp yıkmadan yapılan eylem insanların en doğal hakkıdır düne kadar bitsin bu hasret ne istediler se siz vermediniz mi onun bunun çocuğu 15 temmuz ta bu kadar ölen gariban ve suçsuz insanların kanları üzerinize sinmiş iyi parti CHP araştırılsın diye önerge verip siz istemediniz ayakkabı kutularından çıkan benim evimden değil reisinizin evinden çıktı tutturdunuz erkonokon diye bu kadar masum askeri içeri attırıp insanlara zulüm ettiniz elbet Allah büyük bir yerlerinizden çıkarır dünya kimseye kalmaz ve kimse ölümsüz degildir

2 9 Cevap Yaz
Sezai Çakıcı 11 Aralık 2018 23:01

Senin o bacaklarının arasindaki organını keselim bana sorarsan. Hic olmazsa yaşama şansın olur....

2 5 Cevap Yaz
Sati

Vay serefsize bak asil sizin gibilerin basini keseceksinki ulkem temizlensin

0 1
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ