Yandaş Hülya Koçyiğit Saray'a koşarken topuğunu çatlattı!

Magazin 14 Kasım 2018 14:11
Videoyu Aç Yandaş Hülya Koçyiğit Saray'a koşarken topuğunu çatlattı!
A
a

Yandaş sözde oyuncu Hülya Koçyiğit Saray'da ki işine koşarken topuğunu çatlattı...

Hülya Koçiyiğit'in topuğu çatladı. Kültür Sanat Politikaları Kurulu’nun toplantısına yetişmek için koşarken düşerek topuğunu çatlatan Koçyiğit, 'Ne bedireler atlattım. Bunu da atlatırım' dedi

Hülya Koçyiğit, görevli olduğu Cumhurbaşkanlığı bünyesindeki Kültür Sanat Politikaları Kurulu’nun Sultan Ahmet'teki toplantısına yetişmek için acele edince topuğunu çatlattı. Habertürk'ten Mehmet Çalışkan'ın haberine göre toplantıya yetişmek için koşan Koçyiğit, yerdeki boşluğu göremeyince yere ayağını burkarak yere düştü.

Ağrıya rağmen topuğunun çatladığının farkına varmayan Hülya Koçyiğit, olayın vehametini gittiği hastanede anladı. Ayağı alçıya alınan Koçyiğit, evinde dinlenmeye çekildi. Habertürk'e konuşan Hülya Koçyiğit, 'Toplantıya yetişmek için acele ederek koşmaya başladım. Yerdeki boşluğu göremeyince bunlar oldu. Ne badireler atlattım. Bunu da atlarım. Allah, herkesi kazadan, hastalıktan korusun. Çok büyütülecek bir şey değil. Bir süre evde olacağım. Yoğun iş programım vardı ama artık ne yapalım evde uzanırken halletmeye çalışacağım' dedi.

1000
icon
hasan 17 Kasım 2018 22:45

kafasının üstüne düşseydi keşke kurtulurduk

0 0 Cevap Yaz
ssevgi 16 Kasım 2018 23:50

Kafa ustu dusseydide geberseydi

0 1 Cevap Yaz
Mahir Sarıcaoğlu 14 Kasım 2018 23:28

Tüh be çok üzüldüm bu dert beni öldürür işte yazık olmuş. Ne diyeceğimi bilemedim. Kesin damadına ihale almak için koşarken olmuştur.

0 1 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR