Yandaş Küçük: FETÖ'cülerin ailelerini hedef alın, işkence yapın!

Gündem 12 Aralık 2017 15:20
Videoyu Aç Yandaş Küçük: FETÖ'cülerin ailelerini hedef alın, işkence yapın!
A
a

Başka ülkelerin işkenceyi 'ince' yaptığını söyleyen Cem Küçük...

15 Temmuz darbe girişiminin ardından yurt dışına kaçan cemaatçileri, "Türkiye'deki cezaevlerinde işkence yapılıyor" şeklinde iddialarda bulunmuştu. 15 Temmuz'un ardından Yunanistan'a kaçan 8 darbecinin avukatı İllia Marinaki, askerlerin geri gönderilmeleri halinde hayati tehlike içinde olabileceklerini iddia ederek, "Bana büyük bir endişe içinde olduklarını söylediler. İdam cezası geri getirilmese bile, ölmek için yalvaracak kadar işkence görmekten korktuklarını ifade ettiler" savunmasını yapmıştı. 

Yurtdışındaki FETÖ’cülerin 'işkence' üzerinden yürüttüğü propaganda firarilere, savunmalarında destek sağlayacak açıklama yandaş Cem Küçük’ten geldi.

Cem Küçük, TGRT’deki Medya Kritik programında “Elimizde çok kritik üç-dört tane FETÖ’cü var. Ali Fuat Yılmazer, Mehmet Partigöç, Alaaddin Kaya. Ya şu adamları bir konuştursanıza. Bunlar bir sürü şey biliyor. Bizim savcı şöyle; oturuyor, ‘Fuatçığım hoş geldin. Adın, soyadın…’ mesela diyor” ifadelerini kullandı. Cem Küçük’ün, savcıların sorgu yaparken FETÖ’cülere yönelik “çığım” diye hitap ettiğini söylemesi dikkat çekti. 

KONUŞMAZSA AİLESİNİ ÖLDÜRÜYORLAR...
"Başka türlü de konuşturma teknikleri var” diyen Cem Küçük şunları anlattı:

“Sallandır ayağından camdan aşağıya. Bak sana bir tane MOSSAD tekniği anlatayım, Gideon'un Casusları kitabında vardı. Ajan yapmak istiyor Filistinlilerden birisini, veya Ürdünlü veya Mısırlı olmuyor mesela, kabul etmiyor. Gidiyor ailesinden birini tak diye öldürüyor. Gene yapmıyor, gene öldürüyor. Ondan sonra mecburen… Kaç tane böyle ajanı var.”

İşte o açıklamalar:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ