Yandaş mahalle karıştı! Hakan, Sevilay Yılman, AKİT birbirine girdi

Gündem 21 Mayıs 2019 16:22
Videoyu Aç Yandaş mahalle karıştı! Hakan, Sevilay Yılman, AKİT birbirine girdi
A
a

Yandaş mahalle karıştı! Ahmet Hakan, Sevilay Yılman, AKİT birbirine girdi: FETÖ'cülük devrede!

Habertürk gazetesi yazarı Sevilay Yılman, Ahmet Hakan’ın Ekrem İmamoğlu’nu konuk ettiği programındaki performansını eleştirdi. Yılman, yayını erken bitirdiği şeklindeki iddiadan dolayı Ahmet Hakan’a tepki gösterdi. Habertürk yazarı, programda Ahmet Hakan’ın gazetecilik ilkelerini hiçe saydığını iddia etti.Sevilay Yılman’a en sert itiraz ise Sabah gazetesi editörü Kenan Kıran’dan geldi.

SEVİLAY YILMAN VE KENAN KIRAN TWITTER’DAN KAPIŞTI

Tarafsız Bölge programına konuk olan Ekrem İmamoğlu ile Ahmet Hakan arasında zaman zaman gerginlik tavan yaptı.Ekrem İmamoğlu ve Ahmet Hakan arasında zaman yükselen tansiyon ve Ahmet Hakan’ın programı erken bitirdiği iddiaları dün gece sosyal medyaya damgasını vurdu.

Habertürk yazarı Sevilay Yılman, Ahmet Hakan için “Gerçekten televizyon haberciliği adına büyük utanç yaşandı bu akşam #cnnturk #tarafsızbölge de. Ahmet Hakan kurumda yerini sağlamlaştırmak heyecanı ile #gazetecilik ilkelerini ayaklar altına aldı! İlkesizliği sayesinde hem meslek etiği zedelendi hem de kendi markası sıfırlandı!” ifadesini kullandı.

Sevilay Yılman’a cevap Sabah gazetesinden geldi. Kenan Kıran, Yılman’a “Sevilay hanım gerçeği saklıyorsun sanki.. CHP adayına 1 saat 28 dakika 50 saniye, Binali Yıldırım’a 1 saat 18 dakika 41 saniye yer verilmiş.. Ahmet Hakan’dan özür dilemelisin.. Sevilay hanım özür dilemek erdemdir. Bence tweeti silin, silmeden de özür dileyin. Ramazan ayındayız.. Ne bu şiddet bu celal..” diyerek Sevilay Yılman’ın Ahmet Hakan’dan özür dilemesi gerektiğini belirtti.

Sevilay Yılman ise “Kenan Beycim… Özür dileyecek birşey yok benim açımdan. Siz işinize bakın ok mi? Ha bir de gazetecileri rahat bırakın olur mu? Hiç hoşlanmıyorum ya sizin bu başka medya gruplarında çalışanlara sürekli aba altından sopa gösterip de sindirme çabalarınızı! Asabım bozuluyor inanın!” diyerek cevap verdi.

Sevilay Yılman ve Kenan Kıran arasındaki polemik eski defterlerin açılmasıyla devam etti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR