Yandaş medya şimdi de Komünist Başkana iftiraya başladı: PKK'ya...

Gündem 1 Mart 2019 15:02
Videoyu Aç Yandaş medya şimdi de Komünist Başkana iftiraya başladı: PKK'ya...
A
a

Yandaş medya şimdi de Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu iftiraya başladı: PKK'ya...

Yaptığı icraatlarla örnek bir belediyecilik anlayışını kitlelere aktaran Komünist Başkan yandaş medyanın hedefinden düşmüyor.
FOX TV’de İsmail Küçükkaya’nın sunduğu Çalar Saat programında kendisine sorulan “Belediye bütçesini nasıl kalem kalem açıklayabiliyorsunuz” sorusuna “Çalmazsanız açıklayabilirsiniz” yanıtını verdikten sonra tekrar dikkatleri üzerine çeken Komünist Başkan Fatih Mehmet Maçoğlu’na önce kıyafeti üzerinden saldıran yandaş medya hamlesi boşa çıkınca bu kez “gizli tanık” formülünü devreye soktu.
Yandaş Takvim Gazetesi haberinde itirafçının “Komünist başkan örgüte nohut ve fasulye gönderiyor” dediğini öne sürdü. Takvim’in akıl almaz haberini gazeteci yazar İsmail Saymaz ise Twitter hesabından ti’ye aldı. Saymaz Takvim’in haberini alıntılayarak “Bir kilo bölücü ve yıkıcı nohut ele geçirildi” şeklinde paylaştı.

Takvim’in haberi:

Yandaş medya iki gün önce Komünist Başkan Maçoğlu’nun giydiği montun 2500 TL olduğu yalanını ortaya atmış, Halkweb’e konuşan Maçoğlu ise “Ne yapsınlar eleştirecek başka bir şey bulamıyorlar. Üzerimdeki mont 270 TL” yanıtını vermişti.
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR