Yandaş medyadan Deniz Çakır'a 'Başörtülü bacımıza' saldırdı iftirası

Gündem 4 Ocak 2019 17:23
Videoyu Aç Yandaş medyadan Deniz Çakır'a 'Başörtülü bacımıza' saldırdı iftirası
A
a

Yandaş medyadan Ünlü oyuncu Deniz Çakır'a 'Başörtülü bacımıza' saldırdı iftirası

Hükümete yakın bir basın organında bugün yer alan haberde oyuncu Deniz Çakır’la ilgili olarak, “İçkili bir halde gittiği kafede yan masada sohbet eden 6 başörtülü kadına ‘Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!’ diyerek sözlü tacizde bulunduğu” iddiası ile hedef gösterildi.
Haber Deniz Çakır’ın eski fotoğrafları ‘Arşiv’ denilerek ‘zil zurna sarhoş bir halde’ ifadesi ile yayınlandı. Gazete Duvar'ın haberine göre konuyla ilgili açıklama yapan Çakır’ın menajeri Seda Sertbaş, haberin gerçek olmadığını ve bu durumu ilgili basın kurumunun yönetimine de ilettiklerini belirtti. Sertbaş, “Deniz Hanım şu an kızıl ve kısa saçlı! Peruk takıp olay çıkaracak bir sanatçı da değil. Kendisi şu anda sette” dedi.

NE OLMUŞTU?
ATV’de yayınlanan ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ dizisinde Oktay Kaynarca ile üç sezon başrol oynayan Deniz Çakır bu sezon kadrodan çıkarılmış ve bu kararın ‘yaşam tarzı gerekçe gösterilerek alındığı’ iddia edilmişti. Çakır ise, “Ben duruşumdan taviz vermeden ve omurgalı bir birey olmanın erdemiyle yoluma devam edeceğim” demişti.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR