Yandaş yazar: CHP'yi Kılıçdaroğlu üzerinden vuracağız!

Gündem 16 Ağustos 2017 14:17
Videoyu Aç Yandaş yazar: CHP'yi Kılıçdaroğlu üzerinden vuracağız!
A
a

Turgay Güler, katıldığı televizyon programında Saray'dan aldığı yetkiyle CHP lideri Kılıçdaroğlu için haddini aşan ifadeler kullandı.

Güler, Kılıçdaroğlu'nun savcılığa gidip MİT TIR'ları kasetini kimden aldığını söylemek zorunda olduğu ifadesini kullanarak CHP liderinin vereceği ifadenin 'Altın vuruş' olacağını söyledi.

A Haber'de katıldığı canlı yayında CHP liderinin tutuklanması imasında bulunan Güler, hadsiz sözlerine 'Kılıçdaroğlu CHP Genelbaşkanlığı koltuğunu işgal ediyor' diyerek devam eden Güler, CHP'li Gürsel Tekin, Eren Erdem ve Barış Yarkadaş'ı da hedef gösterdi.
 

Peki CHP'ye ve liderine şuursuzca FETÖ iftirası atan Turgay Güler kim?

ÖZGÜL AĞIRLIK: 'KRIPTO FETÖ'CÜ'
 

Kendisini 'Özgül ağırlık' olarak tanımlayan Bülent Arınç, vaktinde Turgay Güler'in kripto fetö'cü olduğunu söylemiş ve konunun üzerine ısrarla gidilmesi gerektiğini vurgulamıştı. Özellikle de Turgay Güler’in attığı bir tweet’e dikkat çeken Arınç, “Turgay Güler’in 27 Haziran’da 2016’da yani 15 Temmuz darbe girişiminden 18 gün önce attığı twitleri çok ilginç. Aynen diğer paralelcilerin ‘ÇOK GÜZEL ŞEYLER OLACAK’ twitleri gibi” diye yazdı. Arınç ardından da 18 gün önce Güler’in attığı o twitleri yayınladı.

'FETHULLAH GÜLEN'İN F'SİNİ ETMEYECEKSİN'

Fatih Tezcan ve Turgay Güler kavgası son 1 senedir yandaş medya içerisinde en çok konuşulan olaylardan biri oldu. Fatih Tezcan, Turgay Güler'in kendisine "Bak Fatih Tezcan! Ülke Tv'de Fethullah Gülen'in F'sini etmeyeceksin! Hasan Öztürk beni özel olarak bunun için aradı!" dediğini iddia etmişti.

Turgay Güler'in eski bir yazısından Fethullah Gülen övgüsü:

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ