Yandaş yazar isyan etti: AK Parti içinden yeni parti çıksın...

Gündem 4 Ekim 2018 21:16
Videoyu Aç Yandaş yazar isyan etti: AK Parti içinden yeni parti çıksın...
A
a

Yandaş yazar Cemile Bayraktar isyan etti: AK Parti içinden yeni parti çıksın...

AKP içinde muhalifler sıklıkla kendini gösteriyor. AKP’li muhaliflerin gazetesi olarak bilinen Karar, bu anlamda ciddi bir etki yarattı. Şimdi de “yeni bir siyaset hareket” tartışması dikkat çekti.

AKP’ye yakın Yeni Şafak Gazetesi’nden kovulan Cemile Bayraktar, AKP’li muhalifleri işaret eden “yeni bir siyaset hareket” açıklamasında bulundu.

Cemile Bayraktar, “Ak Parti, kendi içindeki çürük çarıktan, sülük ve embesillerden, gayrı adillerden temizlenmeyecek gibi, sadece faturayı teşkilat, belediyelere kesip yukarıdaki hatalara dokunmayacak gibi, böyle devam ederse dindar kesim kendi içinden bir siyasi hareket çıkarmak zorunda, nokta.

Bu yeni hareket, itibarı suikastçisi tetikçileri tarafından hedef alınır, muhtemelen her anlamda boğulur ama böyle bir alternatif çıkmadan Ak Parti kendini sigaya çekmeyecek, Türkiye’de resmen tek parti var, başka parti yok ve bu adaletten ekonomiye her alan için ciddi sorun.

Gezi’de Gezicilerin başlattığı tabansız şımarık muhalefet, FETÖ ihaneti gibi travmatik olaylar kendim de dahil olmak üzere Ak Parti seçmenini kemikleştirdi, o süreçten bu yana, bu rezil muhalefet yüzünden hakkıyla muhalefet yapıp eksikleri görüp, gösterip düzelttiremedik” mesajlarını paylaştı.

İŞTE O MESAJLAR…

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ