Yaşar Okuyan'dan AKP'li Yavuz'a: ''Sen kuş musun?''

Gündem 10 Nisan 2019 15:10
Videoyu Aç Yaşar Okuyan'dan AKP'li Yavuz'a: ''Sen kuş musun?''
A
a

Eski Bakan Yaşar Okuyan'dan AKP'li Yavuz'a: ''Sen kuş musun?''

31 Mart yerel seçimlerinin ardından İstanbul’daki seçimin tekrarlanmasını isteyen AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un Ağrı İshak Paşa Camii olduğu iddia edilen mekanda çekilen fotoğrafı tekrar gündeme geldi.

CHP İl Başkan Yardımcısı Banu Özdemir, İstanbul’da seçimlerin tekrarını isteyen AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz’un yıllar önce çekilmiş bir fotoğrafını tekrar gündeme taşıdı. Ali İhsan Yavuz'un İshak Paşa Camii olduğu iddia edilen mekanda çekilen fotoğrafını Twitter hesabından paylaşan Banu Özdemir, paylaşımında “Resimdeki meşru seçimin iptalini isteyen AKP Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz. Yer Ağrı İshak Paşa.Ama oraya ne amaçla çıktığını bilmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Özdemir’in paylaşımına çok sayıda çok sayıda beğeni ve yorum gelirken AKP’li Ali İhsan Yavuz’un fotoğraftaki yere neden ve nasıl çıktığı henüz aydınlığa kavuşamadı.

İşte Banu Özdemir’in o paylaşımı:


OKUYAN GÜLDÜRDÜ
Halk TV'nin konuğu olan eski Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Yaşar Okuyan, AKP'li Ali İhsan Yavuz'un sosyal medyada dolaşan fotoğrafına gönderme yaparak, ''Sen kuş musun? diyerek seslendi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ