Yavaş'tan yağmur duası..Yemek için İstanbul formülü

Gündem 29 Nisan 2019 19:09
Videoyu Aç Yavaş'tan yağmur duası..Yemek için İstanbul formülü
A
a

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'tan yağmur duası..Yemek için İstanbul formülü

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Yavaş, hafta sonunda ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi. Yavaş, Polatlı ilçesine bağlı Sarıoba mahallesi ile Nallıhan Uluköy mahallesinde yağışların bol olması için düzenlenen 'Yağmur ve Şükür Duası' davetine katıldı.

Sarıoba mahallesinde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşan Yavaş, bereket için edilen duaların kabul olması temennisinde bulunarak, "Geçimlerini tarım ve hayvancılıkla sağlayan hemşehrilerimize bereketli ve bol kazançlı bir yıl diliyorum. Bizler bölge sakinlerimize daha iyi hizmetler sunmak için var gücümüzle çalışacağız" diye konuştu.
Yavaş, "Allah dualarınızı kabul etsin. Bölgemizin sorunlarını biliyoruz, ne gibi zorluklarla karşı karşıya kaldıklarını biliyoruz. Hep birlikte mahallelerimizi kalkındırmak için elbirliğiyle çalışacak ve inşallah sorunların üstesinden geleceğiz" dedi.

YEMEKHANEYE İMAMOĞLU FORMÜLÜ

Ankara Büyükşehir Belediyesi yemekhanesinde bürokratların ayrı bölümde yemek yeme uygulamasına son verildi.

BBC Türkçe'den Fundanur Öztürk'ün haberine göre, yemekhanede bugünden itibaren daire başkanları, müfettişler, meclis üyeleri ve şube müdürlerinin kullandığı ayrı bölüm ve özel servis ortadan kalkacak.

Yeni düzenleme ile tüm çalışanlar için eşit koşullarda yemek imkanı sağlanıyor.

Yemekhanede eski sistemde, daire başkanları, müfettişler, meclis üyeleri ve şube müdürleri, belediye personelinden ayrılmış özel bölümde yemek yiyor ve özel servis elemanlarından hizmet alıyordu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR