Yavuz Bingöl'ün yandaşlığının bedeli belli oldu!

Magazin 2 Mart 2018 18:07
Videoyu Aç Yavuz Bingöl'ün yandaşlığının bedeli belli oldu!
A
a

Yandaş ve her fırsatta ''sağcıyım'' diyen Yavuz Bingöl'ün yandaşlığının bedeli belli oldu...

Sözde sanatçı Yavuz Bingöl’ün kızı Sinem Türkü Bingöl’ün, TRT’de yayınlanan ‘Evlilik Okulu’ adlı programın yapımcısı olduğu ortaya çıktı.

TRT, hafta içi her gün yayınlanan ve reytingler konusunda 'başarısız bir grafik çizdiği’ iddia edilen program için yapım şirketini geçen yıl kuran Bingöl’le birlikte çalışılmasına dair sorulara yanıt vermedi.
Bulduğu her fırsatta soluğu Beştepe'deki Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde alan ve Erdoğan'a olan hayranlığını gizlemeyen Yavuz Bingöl, şahsına yöneltilen 'yandaş' eleştirilerine "Değilim, ben uyumlu bir insanım" ifadesiyle cevap vermişti. Bingöl, son olarak 26 Şubat’ta Cumhurbaşkanı Erdoğan için düzenlenen 'sürpriz' doğum günü kutlamasına katılan sanatçılar arasında da yer almıştı.

Medyaradar’ın haberinde, Bingöl’ün kızı Sinem Türkü Bingöl'ün TRT 1 ekranlarında 5 Şubat’ta yayın hayatına başlayan ‘Evlilik Okulu’ programının yapımcısı olduğu bilgisi yer aldı. Hafta içi 14.30’da yayınlanan programın ‘başarısız bir reyting grafiği’ çizdiğini kaydeden Medyaradar, TRT’nin konuyla ilgili bilgi ve yorum taleplerini karşısız bıraktığını kaydetti.
Haberde, ABD'de Okul Öncesi Çocuk Psikolojisi okuyan ve bir dönem de mankenlik yapan Sinem Türkü Bingöl’ün daha sonra Türkiye’ye dönüp iş yaşamında babası Yavuz Bingöl’le birlikte hareket ettiği belirtildi.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR