Yeni Bakan polislere ''benim kim olduğumu biliyor musun'' diyen bürokrata acımadı!

Gündem 27 Ağustos 2018 16:08
Videoyu Aç Yeni Bakan polislere ''benim kim olduğumu biliyor musun'' diyen bürokrata acımadı!
A
a

Yeni Bakan Ziya Selçuk polislere ''benim kim olduğumu biliyor musun'' diyen bürokrata acımadı!

Ziya Selçuk'un Milli Eğitim Bakanı olmasıyla birlikte, bakanlıkta dönüşüm devam ediyor. Tokat'ta İl Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapan Levent Yazıcı, İstanbul'a İl Milli Eğitim Müdürü olarak görevlendirildi.

Görevden alınan eski İstanbul Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, bir trafik polisiyle yaşadığı tartışmayla gündeme gelmişti. 

Odatv'nin haberleştirdği olayda, Valiliğin koruma kararı olmadan kiralık aracına çakar lambası takan İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Yelkenci’ye, çıkarılan yönetmelik gereği polis ceza kesmişti. 108 TL’lik cezanın kesilmesinin ardından Müdür Yelkenci'nin, polis müdürlerini arayarak “Benim kim olduğumu biliyor musunuz” dediği öne sürülmüştü. Ve tüm bunların ardından, kanun gereği İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci’ye 108 TL’lik cezayı kesen Başpolis N.Ç. açığa alınmıştı.

YENİ MÜDÜR YAZICI KİMDİR

Levent Yazıcı, 1988'de Atatürk Üniversitesi Kazım Karabekir Eğitim Fakültesi'nden, 2000'de İnönü Üniversitesi Eğitim Bilimleri Anabilim Dalı Eğitim Yönetimi ve Denetimi Bölümü'nden mezun oldu.

Yüksek lisansını 2006'da, İnönü Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Eğitim Bilimleri Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında tamamlayan Yazıcı, 1989-2011 yılları arasında farklı illerde öğretmenlik, eğitim yöneticiliği ve eğitim müfettişliğiyle ile başkanlığı görevlerinde bulundu.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ