Yere Erdoğan’ın fotoğrafının olduğu gazeteyi seren şoföre gözaltı

Gündem 11 Mart 2019 11:59
Videoyu Aç Yere Erdoğan’ın fotoğrafının olduğu gazeteyi seren şoföre gözaltı
A
a

Erdoğan'ın tam sayfa fotoğrafı bulunan gazete sayfasını koyan şoförden şikayetçi olundu.

Ankara'dan Burdur'a giden yolcu, otobüsün merdivenine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tam sayfa fotoğrafı bulunan gazete sayfasını koyan şoförden şikayetçi oldu. Şoför, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı.

Bir yolcu, 24 Şubat günü Burdur'a gitmek için Ankara Otogarı'ndan yolcu otobüsüne bindi. Otobüsün merdiveninde, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın tam sayfa fotoğrafının basılı olduğu gazete sayfasının serili olduğunu gördü. Gazete sayfasını ters çevirdi.

Afyonkarahisar'da verilen molanın ardından, gazete sayfasının tekrar Erdoğan'ın fotoğrafı üste gelecek şekilde serildiğini fark eden yolcu, otobüs Burdur Otogarı'na girdiği sırada şoför R.K.'den şikayetçi oldu. 

Polis merkezinde, "Cumhurbaşkanına hakaret" suçundan ifadesi alınan R.K., otobüsü temizledikten sonra basamağa gazeteyi kendisinin koyduğunu, ancak peronda tanımadığı bir kişinin gazeteyi düşürdüğünü, tekrar basamağa serdiğini, kendisinin Cumhurbaşkanı'na hakaret etmek gibi bir düşüncesinin olmadığını söyledi. Şoför R.K., ifadesinin ardından serbest bırakıldı.

1000
icon
Yasar 11 Mart 2019 13:51

Yuh daha neler.böyle şeyler için şikayet mi olur.bilerek te yapmamış.Atatürke aleni küfür eden put diyen okadar şerefsiz varki şikayetçi olunacaksa onlardan olunsun.olunsada işlem yapan yok gerçi

0 0 Cevap Yaz
hava durumu HAVA DURUMU
arşiv HABER ARŞİVİ