Yersen! ABD açıkladı: İsrail Erdoğan'a suikast için adam göndermiş!

Gündem 16 Mayıs 2018 15:48
Videoyu Aç Yersen! ABD açıkladı: İsrail Erdoğan'a suikast için adam göndermiş!
A
a

Yersen! ABD açıkladı: İsrail Recep Tayyip Erdoğan'a suikast için adam göndermiş!

ABD kaynaklı askeri kulisleriyle ünlü haber-analiz sitesi Veteranstoday, bugün “özel” etiketiyle yayınlanan bir analizde, İsrailli suikastçıların Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’a suikast yapmak üzere Türkiye içinde bulunduklarını bildirdi.

Site haber müdürü Gordon Duff’ın imzasıyla yayınlanan analizde, Erdoğan’ın en son İsrail büyükelçisini ülkeden göndermesi nedeniyle uzun süredir gerilen ilişkilerin yeni bir eşiği geçtiğini belirterek, Erdoğan’ın yanında yalnızca Britanya’nın durduğuna değiniyor. Odatv den çalınmıştır

Öte yandan Erdoğan’ın Putin’le ilişkilerinin de giderek geliştiği ileri sürülürken, ABD’nin ise Türkiye’ye bir “sokak fahişesi” gibi davrandığı ve 15 Temmuz darbe girişiminin ardında ABD’nin bulunduğundan pek şüphe duyulmadığı da eklendi.

Son olarak, ABD’nin artık ilk önce Erdoğan öldürülmeden İran’a saldıramayacağına inandığı iddia edilen analizde, Putin’in de yanında Erdoğan olmadığında Esad’a destekten ya da İran’a silah satışından cayacağı öne sürülerek, manşette Erdoğan’ı hedef alan İsrailli suikastçıların Türkiye’de olduğu duyuruluyor.

1000
icon
aftandil karim 17 Mayıs 2018 12:05

Suyikastcı gönderile bilirARDOĞAN YÜÇÜN YOK MUHARREM YÜÇÜN OLA BİLİR. , ARDOĞANA YARDIMA Kİ, MİLLET ARASINDA KARIŞIKLIK SALDIRIP ARDOĞANIN KALABESİNE YARDIM ETMEK ŞARAİT, MÜHİT YARATMAK ÜÇÜN ÜÇÜN. ONDAN MUHARREM İNCE SECİME KADAR HÜSUSİ KORUNMALƏ.

0 0 Cevap Yaz
anket ANKET

Hangi futbol kulübünü destekliyorsunuz?

hava durumu HAVA DURUMU
e-gazete E-GAZETE
sayfalar SAYFALAR
arşiv HABER ARŞİVİ
linkler LİNKLER
duyurular DUYURULAR